Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként mi a véleményed az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi a véleményed az abortusról?

Figyelt kérdés
Elítéled vagy támogatod. Ha a párod elmenne, tudtad nélkül akkor mi lenne a reakciód.

2022. márc. 24. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
13%
Nem mellesleg poénos, hogy olyan vergődik magának empátiáért, akiben annyi nem volt, hogy ne gyilkoljon meg egy magzati korban lévő, de mégis későbbi emberi lényt. Nekem ez ugyanott van, mint az anyagyilkosság, sajnálom.
2022. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
86%
#32 Igen, pont ezért vetetik el a nők a semmirekellő, értéktelen férfiak fattyait.A nők döntik el melyik férfi szaporodhat, törődj bele.A csicska selejtek vérvonala kipusztul, és nem tehettek ellene semmit.
2022. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
9%

A nejem, az engedélyem, sőt, a tudtom nélkül megöli a közös magzatunkat. = Az ő teste, az ő döntése. Semmi közöm hozzá, fogadjam el. Éljünk továbbra együtt. Rábízva a privát és céges titkaim, a pénzem, a jövőm.


De ha én, csak 1X félrelépek. = Mocskos, undorító, féreg, férfiállat vagyok, aki dögöljön meg, és váljak el, de a ház és pénz felét hagyjam a nőnél.


Ugye? >:)

2022. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
100%

"Egy KOMOLY beszélgetés alkalmával azért ezt is illik letisztázni, nemcsak b*szni a nagyvilágba, ugye, hogy “velünk biztosan nem fordulhat elő”."


De pont ezt mondom, hogy ez olyan, mint mikor fotelből nézem a horrorfilmet, és tudom, hogy nem az emeletre kell menni. De ha engem kergetnének, mennék, amerre visz a lábam.


Lehet, hogy megbeszélik, hogy nem lesz gyerek, teherbe esik a nő, és úgy érzi, mégsem tudja elvetetni. (Vagy fordítva.)

2022. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
94%

"De ha én, csak 1X félrelépek."


A félrelépés miért az abortusszal egyenlő? Miért nem a... félrelépéssel?

2022. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
23%

#46:


Én értem. De nézd. Fehér, iskolázott emberek vagyunk. Hány forintra is jön ki egy koton kisker áron? Akinek ilyen komoly egzisztenciálfilozófiai fejtegetései vannak, az ilyenre is figyeljen már oda, könyörgöm. :D

2022. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. De nem egy kisbabával kéne büntetni a kiszakadó óvszert, vagy az idiótákat, akik nem védekeznek.
2022. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
100%
#49 Így van.Az mivel jobb, ha egy gyereket elhanyagolnak, bántalmaznak, nem gondoskodnak róla, állami gondozásba adják?Akkor az állam nyakán lenne kolonc az összes eddig abortált magzat.Ez kinek jó?A gyerekeknek semmiképp.Az államnak semmiképp.
2022. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
1%

#44

Most döntsd már el,hogy a semmirekellő férfi fattya, vagy pedig amiért hőbörögtök,hogy kizárólag a te gyereked akinek az életéről egyedül te döntesz 😂😂

Ekkora öngólt bazdmeg xD

2022. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
92%

#50 Azt már meg sem említem, hogy maga a természet nagyon durván szabályozza a szaporulatot.Az állatvilágban ez jól megfigyelhető.Csak a legerősebbek élnek túl, a gyengéket/nem kívánt szaporulatot a saját szülei, a fajtársaik felnőtt egyedei irtják ki/hagyják elpusztulni.

Az emberek is állatok, ráadásul nagyon okos állatok.Az abortusz még mindig a legjobb döntés a nem kívánt szaporulat és a beteg egyedek kiszűrésére, ha a fogamzásgátlás csődöt mondott.

2022. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!