Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként mi a véleményed az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi a véleményed az abortusról?

Figyelt kérdés
Elítéled vagy támogatod. Ha a párod elmenne, tudtad nélkül akkor mi lenne a reakciód.

2022. márc. 24. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
98%
#51 Az a baj, hogy túl buta vagy hozzá, hogy megértsd.Egy nő tisztában van vele, hogy ha gyereket vállal, az tulajdonképp azt is jelentheti, hogy ő lesz a gyerek életéért a kizárólagos felelős.Eg, selejt, suttyó férfiért egy nő sem vállalja ezt be.Viszont sok nő megtart egy nem kívant terhességet is.Ennek egyszerűen az az oka, hogy azoknak a nőknek ér annyit az adott férfi gyerekét akár egyedül felnevelni.Ilyen egyszerű.
2022. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
9%

#42-43

Komoly beszélgetés? Abba energiát kellene fektetni.Esetleg empátia? Azt se tudják mi az... Önző módon kiforgatni mindent úgy,hogy az adott pillanatban nekik kedvezzen a tényállás.


Neked van itt egyedül helyén az értékrended,meg a lelked is,hiába pontoznak le.

2022. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
16%

De nem is értem, NŐKÉNT, hogy mi ez az “én testem, én életem”. Egy NORMÁLIS férfipartner is egy csomó áldozatot hoz, ha van gyereke. Mi tápláljuk a gyereket kb. 3 éves koráig közvetlenül a testünkből - maximum. VISZONT az is áldozat, amit a normális férfipartner csinál; felkel a gyerekhez munka után, az ő fizetéséből élünk 2-3 évig, gondoskodik a gyerekről és rólam.


Úgy nyomjátok itt a harcos amazon dumát, bszki, mintha törvényszerű lenne, hogy minden férfi egy tahó lenne, aki felcsinál és otthagy, pedig krvára nem ez az igazság.

2022. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
17%

#49:


Egy kisbaba nem büntetés. Az ilyen embereknek a felelősség vállalása az. Viszont b*szni sem kötelező, ugye…

2022. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
26%

#53

Ha a teóriád helyt állna, és ennyire működne is a gyakorlatban,miért van meg lesz is annyi "suttyó selejt"


"Viszont sok nő megtart egy nem kívant terhességet is.Ennek egyszerűen az az oka, hogy azoknak a nőknek ér annyit az adott férfi gyerekét akár egyedül felnevelni.Ilyen egyszerű."


Ha annyira fasza alfa-omega csávó rakta sebességbe,akkor hogyan jut mégis oda a nő,hogy egyedül nevelje a gyerekét?🤦🏽‍♂️

2022. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
83%
#55 Aha, kivétel ez alól az, mikor a "normális férfiről" a gyerek 3 hónapos korában derül ki, hogy nem normális.És hány ilyen van...Több, mint ahány normális.
2022. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
82%
#57 Mit nem értesz?Tényleg ilyen hülye vagy? A nők már a terhességük pillanatában tudják azt, hogy a gyerek apja nem feltétlen marad mellettük a gyerek felnevelése idejére.Az a nő aki bevállal egy gyereket, az azt is bevállalja, hogy esetleg egyedül kell majd felnevelni a gyereket.Ettől független ér számára annyit a férfi, hogy ezt bevállalja.Amelyik nő meg nem vállalja, annak nem ér annyit a férfi.Ilyen egyszerű.
2022. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
84%
#60 Tehát akkor szerinted is jó, hogy van lehetőség az abortuszra.Köszönjük a véleményed.
2022. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kisbaba nem büntetés. Az ilyen embereknek a felelősség vállalása az."


De arra akarják sokan használni. A szülővé válás nem tesz automatikusan felelősségteljessé. Nem lennének akkor rossz szülők.

A baba meg csak szív, de legalább jól meg lett mutatva a putrisoknak, hogy nincs ám csak úgy szex.

2022. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
100%

Az abortusz egy szükséges rossz. Védekezni kéne. De akkor már inkább vetessék el, mint hogy rossz családba kerüljön. Van így is elég lelki selejt ember, nem kell több.

Mindig figyeltem a védekezésre. Óvszer, utána ellenőrzés. Akkor is, ha az egyéjszakás csaj állítólag gyógyszert szed. Hát persze. A most már feleségem volt az egyetlen, akivel dugtam gumi nélkül, de vele már az elején is szívesen vállaltam volna gyereket, és amúgy is bíztam benne, hogy szedi a gyógyszert rendesen.

Most ha a tudtom nélkül elvetetne egy babát, nagyon szomorú lennék, mert úgy tudom ő is akarja. Ha korábban valami random csaj megkeresett volna, hogy terhes tőlem, de nem akarja megtartani, támogattam volna. Az ő döntése, én max elfogadhatom. Örültem volna, hogy nem kell gyerektartást fizetnem, és fizettem volna az abortuszt ha igényli a csaj.

2022. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!