Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fárasztó96 kérdése:

Hogy szoktatok ismerkedni? Vagy hogy koptattok le valakit ha nem szimpi?

Figyelt kérdés

Van valami konkrét dumátok?

Lány vagyok, igy irjatok privát üzenetet, lányok elöl sem menekülök el ha arról van szó... :)



#Randi szövegek
2022. márc. 25. 13:22
A kérdező szavazást indított:
Van barátom/barátnöm, bocsi...
Szia! Meghívhatlak teára/kávéra stb?
Szia! Van barátod?
Szia! Járnál velem?
Nincs jobb dolgod?
Egyéb, kommentben leírom
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni nem igazán szoktam, régóta van kapcsolatom. :D

A lekoptatást pedig leginkább megelőzöm, hogy el se kelljen jutni odáig: pl. nyilvános helyeken kerülöm a szemkontaktust másokkal és mindig fülhallgatót viselek, általában beletemetkezek egy könyvbe vagy a telefonomba. Társkeresőn nem vagyok fent, közösségi oldalakon meg ha érdekelne se látnám az üzeneteket amiket idegenek írnak mert eldugja egy másik mappába pl. a facebook.

Szóval leginkább úgy intézem hogy ne is kelljen lekoptatnom senkit. Évek óta beválik.

2022. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát jelenleg nem ismerkedem, inkább csak fogadom a felém érkező ismerkedőket. Rám írnak facebookon vagy valamilyen közösségi oldalon, így elkezdünk beszélgetni.

Ha ismerkedem, akkor első körben a tinderen próbálkozok. Viszont emellett nyitott szemmel járok, figyelem a felém érkező közeledéseket és reagálok rájuk. Buliban szintén jól lehet ismerkedni, csak nyilván ott nehéz kiszűrni ki mennyire gondolja komolyan.

Ha valaki nem szimpi akkor egyértelműen megmondom neki. Ki nem állhatom ha velem nem őszinte valaki és inkább hallgat meg elsunnyogja az egészet. Éppen ezért egyenesen, de azért nem bántóan közlöm vele, hogy szerintem mi nem illünk össze, vagy valami ilyesmi. Sajnos van olyan, mikor valaki nem tud leszállni rólam, ilyenkor viszont megy az instant tiltás. Élőben ugyanez, kimondom amit gondolok.

2022. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!