Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan férfiról, aki egész nap az instán, vagy a facebookon lóg és lányok képeit lájkolgatja?

Figyelt kérdés

Írni is szokott nekik. Nagyon jóképű férfi, ha egy bizonyos típus tetszik valakinek.

Leállnátok egy ilyen férfivel, vagy sem?


2022. márc. 25. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, exem tesója ilyen. Van egy gyönyörű felesége, kislánya, miközben ő egy fokkal szebb az ördögnél, és bakker folyamatosan ilyen fotók alá írogatott, meg néha posztolt is ilyen retusált csajokat. Megalázó lenne számomra.
2022. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szingli most a pasi, bár ebből azt gondolom, hogy bőven több vasat tart a tűzben.
2022. márc. 25. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már ilyen netb.zival.soha tobbet.


Többet lesett engem meg nyomozott a neten utánam ahelyett hogy inkabb szemelyesen lett volna velem. 1 evig voltunk egyutt. Folyamat online talonokat is tartott.


Probált volna aztán kaparni utánam de nekem nem kell már ilyen quro likolos talonokat tarto se..fej

2022. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ti megtudnátok bízni benne, ha esetleg összejönnétek vele? Szerintetek az ilyen, ha szerelmes lesz, megváltozik?
2022. márc. 25. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Eszem ágában nem lenne kapcsolatban gondolkozni.

De ezen az értelmi színvonalon még a haveri kapcsolaton is komolyan elgondolkoznék. Van olyan haverom aki nézeget, lájkolgat nőket, de ő legalább nem írogat nekik és nincs közben kapcsolatban, így ebben a formában emberileg nincs vele bajom. :D

2022. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Es felnőtt helyes sikeres férfi. Még egy tinitől ugy el is nezném ezeket de kiforrott férfitol NEM nézem el.


3.voltam

2022. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze vele. Eleve már az gáz, hogy egész nap facebookozik, miért nem keres magának valami hobbit? Illetve én azt szeretném, hogy egy pasi azért akarjon engem mert jó a személységem, szép vagyok stb stb. Ne pedig azért, mert éppen párkapcsolatot keresett és én jöttem össze neki.
2022. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4. Tudnak monogámak lenni. De aki talonozik az a hátad mögött tarskeresőzhet is. Es lehet így is jegyezne el hogy melletted van 10 másik akikkel csak csetelget es ki tudja mikor lesz mi koztuk.

Ilyen pasik csak átmenetre jok mik nincs igazi barátod.

2022. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megvalami

A netb.zi exem után olyan barátom van aki mégcsak egy közösségin sincs fent es szemelyes kapcsolatokat ápol vagy 100 haverjával is es telefonon él. Nem online.


Szinte el sem merem engedni. Az extil annyit szenvedtem a pin kodos titkolt dugdosott telefonja miatt is hogy a mostani baráomtol sajnos kapcsfüggo lettem, olyan szinten megbecsülöm őt

2022. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Komoly, felnőtt kapcsolatra alkalmatlan. Ez azért eléggé leszűrhető ebből.
2022. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!