Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék véleményeket a helyzetemről habár elég érdekesen is hangozhat ez az egész! Szerintetek mit tegyek? (15/L)

Figyelt kérdés
Hali, hát ott kezdeném hogy amikor 12 éves voltam kiköltöztünk családostul külföldre. Én már az első pillanattól kezdve ellenkeztem! Utáltam ott lenni és folyamatosan ismerkedtem az interneten fiúkkal és lányokkal is eggyaránt (csak baráti célból), de még fiatalabb voltam és volt hogy iszonyatosan "beleszerettem" emberekbe... Mind ezt csak azért mert nem tudtam az új környezetbe beilleszkedni, amíg magyarországon éltem semmi probléma nem volt a barátkozással, csak itt! A lényeg az hogy sose találkoztam ezekkel a fiukkal... De nekem azelött volt már "barátom" és amolyan nyári szerelmek is (mert a nyarakat mindig otthon töltöttem és az egy rendes kapcsolatnak minősíthető volt...) de már megjött az eszem és ilyen téren már nem akarok úgy ismerkedni a neten hogy szerelmes is legyek... De nagyon magányos vagyok és még mindig nincsenek barátaim! Annyi lenne a kérdésem hogy nem abnormális-e ha a plüss nyulammal alszom ami egyépként iszonyat nagy és átölelem folyton, és hogy normális- e a mindennapi sírógörcs és pánikroham?? ...tudom ez nem nagyon tartozik ide, de szívesen bsazélgetnék emberekkel ha van kedvetek írjatok!(köszönöm hogy végig olvastátok! És mielött jönnek a barmok, ez mind igaz!!)
2014. szept. 7. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz ez. Aranyos.
2014. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején.

Na de az hol is van??

Én 21 éves vagyok, és a plüss delfinemmel alszom, és társaival... no de nem normálisak a mindennapos sírógörcsök, a szüleidnek tenniük kellene valamit, amivel fejleszteni tudják azt a készségedet, hogy külföldön is el tud lazulni, és barátkozni tudj. Esetleg jó lenne egy jó fej pszichológussal elbeszélgetni...

Na szóval, a tanácsom az, hogy ezt mond el a szüleidnek.

2014. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz :) 15/F
2014. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Ha felvidít egy kicsit, van cukorkám, ha kell, írj! 79/F
2014. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én egy plüsskutyával alszok, ha valaki szerint nem normális, az ő baja. 23f


Én is éltem egy darabig külföldön, valamivel fiatalabb voltam nálad, engem is nagyon megviselt(többször rosszul voltam, hánytam, elájultam, ilyesmi), nekem csak az segített, hogy hazajöttem.

2014. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még mindig külföldön laksz, melyik országban? Én szívesen beszélgetek veled, bár nem vagyok pszichológus :)
2014. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csajszi, nyugi. Én lassan a 3.x-ben járok, de kedvenc alvóplüssöm még nekem is van, akit zavar, tehet egy szívességet. Hova költöztetek ki? Nekem rokonok élnek külföldön, gyerek is, pár évvel fiatalabb nálad, ő is kicsit magányosabb odakint. A sírógörcs és pánikroham nem túl jó azért. Ez csak a magányból jön?

Ha gondolod, írj, szívesen beszélgetek, esetleg mesélek a külföldön élő rokonékról, csak most már megyek aludni. A barmokkal ne törődj, azok mindenhol vannak. :-)

2014. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat! :) Hát igen az émelygés és a gyakori hányás is megvan, de én ezt másnak tudtam be... Egyépkén ausztriában élek még mindig, nem nagyon messze a határtól...de még így is havi 1-2 alkalommal.megyünk haza.:(
2014. szept. 8. 07:20
 9/12 anonim válasza:
Én nagyon szívesen beszélek veled bejelölhetsz facen is nevem:Házi Balázs :)
2014. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ó, nem is vagy olyan messze, pár hét múlva épp Bécsben fogok járni átutazóban. :-)

Apropó, mennyibe kerül ott a Nutella? :-)

2014. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!