Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem tudnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem tudnak a párkapcsolat alatt is álompasi módon viselkedni, mint mikor visszasírják magukat?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, de megkeresett, hogy adjak még egy esélyt. Kapott is, most álompasi módon viselkedik. Ha képesek erre, akkor miért tesznek máskor úgy, mintha nem lennének erre képesek?


Leginkább férfiak válasza érdekel.


2022. márc. 25. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

#2

Én ugyan nem pontoztalak le, de nem igazán ez volt a kérdés szerintem, meg amúgy is egy általánosító marhaság amit írtál. :D

2022. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem vall amugy egy egyenes jellemre


En speciel kapcsolatban nyújtok a páromnak MERT a párom. Ha nem lenne az nem kapna szexet se.


A pasiknál meg forsitva van valahogy.

Amig vagy amikor már nem a párjuk akkor aztan beleadnak apait anyait, a parjuknak meg nem jár semmi.

2022. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#11: A kerdesre valaszoltam, hogy miert es miert ilyen helyzetben csinaljak ezt. Altalanos temakent kerdeztel, altalanosan fogalmaztam ES beleirtam azt is, aki megbecsuli az ilyet.


Egyszeruen tele van az oldal frusztralt nokkel, akik mindenen besertodnek. Mar joval tobben lettek, mint a bena incelek.

2022. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

#13

A válaszodban arról írsz, hogy te milyen vagy, meg hogy mennyire kicseszett veled gondolom a bolygón élő összes nő (abból feltételezem hogy ennyire jól ismered mindet), meg hogy miért nem éri meg jó fejnek lenni soha.

A kérdés meg az volt, hogy miért van az hogy egy darabig nem jófej az illető, utána meg mégis.

2022. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezzel az a probléma, hogy még az, ez a beetetési időszak, majd gondolj erre pár hónap múlva vissza, amikor pont úgy viselkedik, mint ami a szakításhoz vezetett..
2022. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

6-os

"Tehát kapcsolatban is az csak az álompasi aki folyamat retteg attol mikor hagyja el a nője szoval nincs nyeregbenn"

Az álompasi kifejezés tisztázását félretéve ezt úgy értelmezem, hogy te azt állítod mondjuk rólam, hogy csak azért szeretem, tisztelem, becsülöm a barátnőm, csak azért vagyok kedves, figyelmes, megértő, önzetlen vele szemben, azért beszélek meg vele mindent, kötök kompromisszumot, kedveskedek neki csak úgy időről időre, itthon főzök-mosok-takarítok, megyek vele programokra, azért helyezem előtérbe sokszor őt, mert 'rettegek attól, hogy elhagy', és nem azért, mert alapból ilyen vagyok, és ugyanezt megkapom tőle is, kölcsönösen boldoggá tesszük egymást?

Nem ártana definiálni az álompasi kifejezést amúgy, mert ha ez azt jelenti, hogy a nőnek nem kell a kisujját se mozdítania és nagyívben letojja a férfit, cserébe mindent megkap, akkor nem szóltam :D

2022. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#14: Mivel a kerdes temajahoz illo pasi vagyok, mirol irjak? A szomszednenirol, aki mar nem el?

A parkapcsolati reszrol irtam es mirtrol.

Tovabba, elolvastad egyaltalan a valaszom? Leirtam am benne, hogy nem minden no ilyen...

2022. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

"A parkapcsolati reszrol irtam es mirtrol."

De te arról írtál, hogy sok pasi nemnormális. De a kérdés NEM ez volt, hanem hogy HA egy pasi ilyen, akkor miért játssza a cukit mégis, amikor úgy van. Erről egy szót se írtál.

2022. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Belekényelmesednek a kapcsolatba. Tudják, hogy szerelmesek beléjük és már nem kell bókolni, udvarolni meg energiát fektetni ilyesmibe. A "halacska" már a hálóban van. Aztán, ha kiszabadúl, akkor foggal körömmel akarják visszaszerezni. De az is lehet ok, hogy akkor jön rá az ilyen típúsú férfi, hogy mit/kit veszít:) 24f
2022. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!