Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valamilyen betegségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamilyen betegségem?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal, mikor először lefeküdtünk nem használtam gumit mivel fogamzásgátlót szed, ez volt pár napja, azóta mintha hámlana a makkom, még sosem volt ilyen, valakinek valami ötlet? F/21
2010. szept. 14. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Gombás volt a csaj.
2010. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja könnyen lehet, hogy valami finomságot összeszedtél. Canestent rá!
2010. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismerem jó ideje nem olyan lefekszik mindenkivel típus, meg nem volt előttem senkivel kb egy hónapig, máshonnan is lehet gombát összeszedni vagy csak szexuális úton?
2010. szept. 14. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő mosakodást stbstb..
2010. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
-t
2010. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem az lesz a baj kb 2 éve igen jól ismerem nincs gond a higéniájával, se az enyémmel. Azért írtam csak ki a kérdést mert elkezdtem pánikolni, tuti nem valami komoly szerintem mert akkor már be lenne gyulladva, csak valami felületi lehet, a canesten az csak gombaölő, vagy jó ilyen felületi dolgokra is?
2010. szept. 14. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:

10:07-es ostoba, a hüvelygombának semmi köze a mosakodás hiányához, a megváltozott hüvely Ph okozza a lactobacillusok számának csökkenését, amik fölfalják az oda nem illő bacikat, gombákat. A hüvely Ph megváltozást okozza tipikusan a fogamzásgátló tabletta, az egészégi állapot változása, a túlzott (!!!!) hüvelytisztítás, és így tovább.


Én azt javaslom, hogy a barátnőd alkalmazzon tejsavas irrigálást, vagy keressen fel egy nőgyógyászt azzal, hogy a partnerének milyen tünetei lettek, a doki meg fogja nézni, hogy van-e valamilyen fertőzése, ill. hogy mivel kezeljétek.


Érdemes lenne kikezelni rendesen, különben csak ide-oda adogatjátok majd.


26/N

2010. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
11:21 Köszönöm szépen a részletes választ! Még este felhívom és beszélek vele
2010. szept. 14. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit!


Nézd csak, találtam neked egy ilyet:


[link]


Azt írja, hogy valószínűleg gomba okoz ilyet, szóval nem kell megijedni. Canesten is valószínűleg helyretenné, de ha a partnered nincs kikezelve, akkor folyton visszafertőz. Szóval én leginkább a nőgyógyászt javaslom, utána meg az irrigálást, mert ha helyreáll a hüvely Ph, akkor eltűnnek a kórokozók is.


Jobbulást! És este legyél tapintatos! :)


26/N

2010. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez csak természetes, nem is állt szándékomban letámadni, mert nem az ő hibája, valószínű hogy szólt volna ha tud róla, de megkönnyebbültem hogy semmi komoly, már kezdtem nagyon megijedni, de hatalmas kő esett le a szívemről, mégegyszer nagyon köszönöm a segítséged! :)
2010. szept. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!