Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy reagálnátok, ha újra összefuttok?

Figyelt kérdés
Ha pár éve megismertetek egy lányt, aki tetszett nektek, próbálkoztatok nála, de végül nem lett belőle semmi, viszont most újra találkoztok és egy közös projekten kell együtt dolgoznotok. Ilyenkor milyenek vagytok a lánnyal?
2022. márc. 27. 10:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kínos ez nektek?
2022. márc. 27. 10:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volna sőt, miért lenne kínos?
2022. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én azt érzem rajta, hogy kerül, vagyis nem akar velem kommunikálni.
2022. márc. 27. 10:38
 4/11 anonim ***** válasza:
3! Mert zavarban van, sajnos gyakori ez. Tudod furcsa olyannal tárgyilagosan beszélgetni, aki iránt voltak érzéseid. De lehet, sőt még barátok is lehettek, csak az kell, hogy mindkét félnek legyen másik stabil kapcsolata és akkor úgy tudtok visszanézni az ilyesmire, mint amolyan egykori "hülyeségre" ha érted.
2022. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy neki azóta van kapcsolata. Nem is bratyizni akarok vele én sem, csak normális viszonyt. Másokkal sokat beszél, velem úgy látszik, hogy nem is akar.
2022. márc. 27. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Az "újra" összefutásra már volt példa, de szerencsére nem voltunk egymásra "kényszerítve".

A szituációt mindketten úgy kezeltük, hogy csak a legalapvetőbb kulturális normát, a köszönést tartottuk be.

Nem voltak beszélgetések vagy ilyesmi, hanem mindketten úgy tettünk, mintha nem is ismertük volna egymást.

De ez így is volt jól... :,D

2022. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6! Akkor elég gyávák vagytok mindketten...
2022. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 15:40-es!

"6! Akkor elég gyávák vagytok mindketten..."

Igen, én elismerem, hogy az vagyok.

De ha csak ennyi kellett ahhoz, hogy ne kezdjenek el pletykálkodni az emberek egy olyan dologról, amire nincs is rálátásuk, akkor szerintem tökre megérte.

Meg amúgy is, ha már lezárult a dolog, akkor nem mindegy?!... :,D

2022. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8! Tehát akkor téged jobban érdekel a "mások" véleménye mint a sajátod?


Másrészről attól, hogy lezárult egy régi barátot se kerülsz, nem? Én ha találkozom valamelyik exemmel, mindig megkérdem mi van vele, attól, hogy lezárult nem lehet úgy csinálni, mintha nem is lett volna!

2022. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves(?) 17:06-os!

"8! Tehát akkor téged jobban érdekel a "mások" véleménye mint a sajátod?"

Ha valamilyen hátrányom származhat belőle, akkor azért engedd már meg, hogy érdekeljen!

"Másrészről attól, hogy lezárult egy régi barátot se kerülsz, nem? Én ha találkozom valamelyik exemmel, mindig megkérdem mi van vele, attól, hogy lezárult nem lehet úgy csinálni, mintha nem is lett volna!"

Nem úgy kerültük egymást, hogy akkor rá se nézünk egymásra, hanem azért, ahogy azt fentebb is írtam, a köszönés megvolt. (Ergo, senki sem bunkó a másikkal.)

Amúgy meg az előzmények tudta nélkül miért gondolod, hogy jobban tudod azt, hogy mi lett volna a helyes megoldás?

(Tudod, nincs 2 egyforma szituáció...) :,D

2022. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!