Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztek ha összefuttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek ha összefuttok egy-egy exel az életetekben, akivel azért hosszabb ideig voltatok és tényleg szerettétek vagy kevésbé szerettétek?

Figyelt kérdés

Fiúk/lányok válaszára is kíváncsi volnék, de azért valahol most kicsit jobban érdekelne a lányok válasza.


5 éve lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak. Nekem a lány első szerelem volt, viszont azóta is keresztül néz rajtam. Anno mindig jött a hülyeségével, hogy senki más nem kellene neki, meg hogy engem szeret, ahhoz képest, könnyen szétbdugatta magát mással végül.

Sajnos azóta se sikerült komolyabb kapcsolatot, vagy akár csak hasonlót is kialakítani.

És a szívem szakad meg, amikor tudom, és látom, hogy nem érdekelem már és hogy keresztül néz rajtam. Habár már nem is jön be, stílusra nekem undorító lett.


Csak érdekelt hogy más is van e hasonlóan, hogy rossz kedve lesz, talán még a könnyei is elindulnak?



2019. ápr. 20. 16:17
1 2
 1/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Az első volt párommal bárhol bármikor találkoznék, annak már durván 14-15 éve, teljesen túltettem magam rajta. A második exemmel 7 éve voltam együtt, de semmilyen körülmények között nem találkoznék vele, nagyon durván sz#rkeverő és még nálam is mérhetetlenül rosszindulatúbb. Mindent feléget maga mögött, a saját barátait köpi arcon, pletykál, ferdít, nyalizik, mindenkivel hamis jóindulatot színlel, fú, iszonyatos volt, amikor minden körvonalaódni kezdett róla. Mondjuk én is csak 7 hónap után jöttem rá a simlijeire, annyira magába tudott bolondítani.
2019. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Jav.: körvonalazódni*
2019. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy városban lakunk, párszor már összefutottunk a bevásárló kp.okban. Megalázónak érzem, és szégyent érzek, menekülök tőle. Nem tudom miért foglalkozok vele, pedig már évek óta nem vagyunk együtt. Sokszor megalázott, rondán beszélt velem, elégedetlenkedett velem, a végén meg is csalt. Én pedig idióta voltam, hogy szerettem, és ezt szégyellem.
2019. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első exemmel csak furàn érzem magam. 5 évig voltunk együtt, a végén màr inkább barátokként ezért mondtam ki, hogy akkor legyen vége. Vele azért érzem csak zavarba magam, mert tudom, hogy szexuálisan mèg vonzódik hozzàm, de én hozzà nem..


A második meg nagyon elásta magát a szememben. Mindig azt bizonygatta, hogy ő korrekt szakítás utàn is, ha valamit le kell zárni, akkor ő kèpes... Mindenféle platformon, àlprofilokkal zaklatott még hónapokig, hogy ő így és úgy szeret és nèlkülem nincs semmi értelme élnie.. rajta bűntudat nèlkül nézek keresztül.

2019. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

3 éves kapcsolatot zártam le pár hónapja, vagyis hát még csak próbálom lezárni.

A lány az egyik volt legjobb barátommal szűrte össze a levet, kb 1 héttel a szakításunk után.

Mit érzek ha látom? Attól függetlenül hogy megcsalva,megalázva érzem magam félelmet..

Olyankor tudatosul hogy tényleg vége, mégha belül tudom hogy így kellett lennie. A sok veszekedést képes lennék elfelejteni.. és ez szörnyű mert amúgy haragtartó vagyok többnyire.

A gyomrom görcsben, rohannék utána még mindíg.. de szerencsére elég sokrszor elmondtam a kis monológomoat magamnak, és így hamar a földön találom magam és újra reálisan látom a helyzetet.

Át kell esni bizonyos szakaszokon.. és az első pár hónap a legrosszabb. Rengeteg szomorú daltól csak rosszabbúl éreztem magam, inkább olyan listát állítottam össze amiben bent a szakítás, de a remény is valami jobbra.. engem a zene nagyon befolyásol és ennek tudatában a saját pszichológusm vagyok.

A lényeg hogy férfiként is van visszhang egy kapcsolat lezárása után.

2019. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 év utána találkoztam a volt férjemmel aki 10 évig volt a párom.Mikor megláttam azon morfondíroztam mi a faxomat szerethettem benne, mi tetszhetett és még egy hál isten, hogy elváltunk sóhajjal egészült ki az egész gondolatmenet.Nem volt rosszkedvem,nem sírtam teljesen hidegen hagyott a véletlen találkozás.
2019. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Valószínűleg exemet is hidegen hagyja, ha véletlenül belefutnék. Én voltam neki az első minden téren, de úgy érzem ennyi idő után, hogy még se én voltam igazán az első az életeben, már mint nem hozzám ragaszkodott először jobban.


Mivel valamilyen szinten nekem is első volt ő, már mint kapcsolat terén, én prostival vesztettem el, egy 2 évvel előtte, mielőtt összejöttünk volna, meg volt más az életembe, bár nem szexuálisan, meg nem is olyan hosszú ideig. Nekem is ő volt az első.

És rohadtul belebetegedtem abba, hogy ott hagyott és hogy mással jobban érzi magát mint velem.

És ha mai napig tényleg meglátom, bár nem tetszik már úgy, mert egy k...nak tartom, még is megszakad a szívem.

Nem vagyok a nők esete, és mások is ugyan úgy keresztül néznek rajtam. És bele betegedtem már.

Annyiszor kívánom már a halálomat, hogy egyszerűen nem is akarok élni, mert minek? Ezért???

31 leszek, a fél életem már le éltem, még éljek 30-at, egyedül, meghülyülve, mert nem értékel, és nem érdeklek senkit? :'(

Amúgy ha a stílusom kicsit hülye, hát bepiáltam picit, vettem pálinkát, boltit, ami nem a legjobb, és haverral megittuk.

2019. ápr. 20. 19:43
 8/11 anonim válasza:

Csak fel a fejjel, előbb utóbb jön majd más.

Nem azért mert sablon duma, egyszerűen szinte elkerülhetetlen hogy jöjjön valaki más.

Azthiszem fontos pont ez most nálad, 3gy fordulópont... Ideje atértékelni hogy mi az amit elhanyagoltál miközben más után futottál. Ezelet a hianyosságokat pótold be, kezdj olvasni, keresd fel a barátokat,menj sportolni, vegyél értelmetlen dolgokat amit eddig nem, utazz kicsit... Az a bizonyos valaki meg majd jön ha jönnie kell

2019. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sosem tudtam feldolgozni. O volt eletem elso nagy szerelme. Egyszeruen faj a mai napig hogy engem se o se mas nem szeretett soha.

Ki kell hogy mondjam: nem volt felnott baratnom soha. Ez a lany se volt felnott. 16 volt en 24. Masfel evig egyutt.

Majd belepusztultam mar akkor is a szakitasaba.

Nem is akartam tobb baratnot az eletbe habar volt meg egy hasonlo koru, de az inkabb baratsag extrakkal volt. De mar annak is reg vege.


Nem erzem ugy hogy nekem barmi is sikerulhetne. Ha nem felnek a halaltol mar felkotottem volna magam.

2019. ápr. 21. 06:16
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt bánom, hogy nem tudok olyan lenni, mint bérmaapám.

Neki is valahol még suliba volt egy pár hónapos kapcsolata, szét mentek. Azóta többé nem érdekelték a lányok, se a kapcsolat. 46 éves ikertestvérről van szó.

Szóval még nagyon fiatal korukba volt valaki azóta se többet. És nem is érdekli őket.

Kár, hogy én nem tudok olyan lenni mint ők, és tényleg beletörődni az elkerülhetetlenbe.

2019. ápr. 21. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!