Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben változna a morális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben változna a morális felfogásod, az erkölcsi szabályai, ha háború törne ki itt is? Mit tennél meg, amit békeidőben soha?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel bombáznának, mindennap életveszélyben lennél és a párod elvinnék katonának, vagy fordítva, lefeküdnél-e mással, hátha az az utolsó napod? Vagy bepróbálkoznál annál, aki tetszik, de azelőtt nem merted? Esetleg egyéb? Mit tennél?

#szex #háború #Utolsó perc
2022. márc. 27. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem háborús helyzetben, ez az utolsó amire gondolnak az emberek, mikor lövik meg bombázzák őket.

Nem hinném, hogy most az ukrán nők, neki álltak kefélni mert ki tudja mi lesz:/

2022. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván egy há orús övezetben lévő feleségnek ez az első gondolata.

Férfiként írtam, és ha találkoznék veled úgy állon vernélek hogy oda is becsengetnél ahol még csak az alapot ássák

2022. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha háború törne ki, a szex és egy új kapcsolat lenne az utolsó gondolatom.
2022. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha háború törne ki és nem tudnék időben elmenekülni, egyetlen morális elvárásomat dobnám félre: hogy ne ölj. Kint lennék, és azon igyekeznék, hogy a lehető legnagyobb veszteséget okozzam az ellenségnek. A párom ugyanúgy a párom maradna, nem árulnám el. És az utolsó dolog, amire gondolnék, az a kefélés.
2022. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es,szerintem neked elmentek otthonról. Ez egy kérdés volt, amire nem kötelező válaszolni. Kezeltesd az idegbajodat, javaslom, verd állon saját magad, hátha segít (ha észt már nem osztottak ott feljebb).
2022. márc. 27. 12:28
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem több diplomával rendelkezem nálad és nagyobb is vagyok nálad, szóval gondot nem jelentenél.

Aki ilyen kérdést feltesz, menjen ki a kertbe és ássa el magát. Neked is ezt javaslom l, háború nélkül. Miattad tart itt ez az ország ahol tart. Selejt.

2022. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

A kettes elég ostobán reagált, akármennyi diplomája van, de a kérdés is ostoba.

Ilyen helyzetben a túlélési ösztön dominál, nem a fajfenntartás. Ezért én is a saját, és a szeretteim életét próbálnám védeni, és élelmiszert, vizet, gyógyszert bizosítani. De ha pont egy szétlőtt ékszer üzlet előtt vinne el a dolgom, biztos megpakolnám a zsebeimet.

2022. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a páromat elvinnék a háborúba?!? Hát biztos nem pont akkor járna az eszem olyanon, hogy mással dugjak. Másra sem tudnék gondolni, csak haza érjen épségben.

Mondom ezt úgy, hogy évek óta meg vagyok zavarodva egy pasiért, csak egy szex és más semmi.

2022. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2-es,aki bánt egy nála gyengébb embert, annak akármennyi diplomája lehet, minősítette magát, ő a selejt. Vesztettél még szájkaratéban is most, úgyhogy fogadd meg a saját tanácsod, ásd el te magad. 😘
2022. márc. 27. 13:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

De, bombázás közben valószínűleg az lenne az első dolgom, hogy lefeküdjek valakivel, akivel amúgy nem akartam😂

Ne reménykedj. Ha háború nélkül nem kellesz a nőknek, háborúban se fogsz.

2022. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!