Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erkölcsileg mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erkölcsileg mennyire elítélendő, ha egy 28 éves férfi és egy 16 éves lány egy párt alkotnak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
El nem tudom képzelni, hogy hogy lehetne egy ilyen pár egy hullámhosszon. Az egyik egy gimis, kiskorú, önmagát kereső, még nagyon sokmindent meg nem élt kislány, a másik pedig egy felnőtt férfi. Valami fejben biztos nincs rendben nála, ha ilyen kislányokra bukik.
2019. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

17 évesen volt utoljára 16 éves barátnőm

most belegondolok, hogy így lassan 30 évesen, több mint fél évtizede diplomásként, 1000x érettebben és rengeteg dologgal a hátam mögött újra egy 16 évessel akarnék együtt lenni...

lehet felkeresnék egy pszichológust

2019. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Sok mindentől függ, bele kéne látni a kapcsolatba. Hogyha mondjuk a férfi kihasználja a lány naívságát és csak azért van vele, mert tudja befolyásolni vagy nem kell senkinek az idősebbek közül akkor igen. Vagy ha a lány azért van vele mert pénzeli stb stb. Sajnos az ilyen kapcsolatoknak ritkán valódi szerelem a motivációja, inkább kihasználás az egyik vagy mindkét fél részéről.

Alapvetően maga a korkülönbség nem annyira sok, tényleg azzal van inkább a baj, hogy egy gyerekről és egy felnőttről beszélünk. Teljesen más dolgokat akarnak az élettől, és ha mindketten egészségesen fejlődnek akkor mentalitásban is nagyon eltérnek egymástól.

2019. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Ismerek ilyen parost, a kislany tobb fxszt fogott mint kilincset, jo par eve egyutt vannak a palival.....

A hapsi teljesen onmaga kepere fornalta a kislanyt egy az egybe o csak noben... azota 19-20 eves mar a lanyka a pali meg 30-31..

2019. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Elítélendő, gáz, tragikus; amit csak akarsz...
2019. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Én nem csinálnék problémát belőle, de tudom, hogy a gyakoris válaszolók kb. máglyán égetnék meg a férfit.

Ha a lány apja lennék, akkor sem akadnék ki. Kérném, hogy mutassa be, szeretném megismerni. És az embert nézném, a személyiségét, így alkotnék véleményt róla.

2019. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

Szóról szóra egyezik a véleményem az előttem válaszolóval.

Szeretik egymást? Akkor legyenek boldogok. Semmi kivetni való nincs benne.

2019. febr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
A pasit minimum pszichiáterhez küldeném. Utolsó két válaszolóra pedig ráhívnám a gyámügyet, amiért veszélyeztetik a saját gyereküket az agyatlan, egymást felüllicitáló elfogadósdival .
2019. febr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Gáz nagyon. Ismeretségi körömben egy 28 éves férfi van aki fiatalokra hajt, mert őket könnyű megfektetni, de azért 18 alá még ő sem merészkedik. Beteges.
2019. febr. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

Huszonéves koromban jóval fiatalabbnak néztem ki a koromnál és a a korombeliek nem tekintettek partnernek. Én is tizenéves lányokkal kavartam.

12 év van közöttük. Azt se lehet mondani, hogy apja lehetne a férfi. Ha a lány elég érett, simán lehetnek együtt.

2019. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!