Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én is tényleg incelnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is tényleg incelnek vagy minek számítok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok 100%-ban tisztában vele mit takar ez a kifejezés, de eddig azt hittem a nőgyűlölő kockákat akik semmit sem tesznek, csak a gép előtt sopánkodnak és szidják a lányokat.

Viszont már én is többször megkaptam hogy incel vagyok, pedig én egyrészt maximálisan tisztelem, becsülöm a lányokat, udvarias, kedves és segítőkész vagyok amennyire csak tudok, és bármit megadnék azért a lányért akit szeretek(nék, ha lenne lehetőségem kapcsolatot kezdeni vele), másrészt meg nem otthon próbálok a gép előtt barátnőt varázsolni magamnak, hanem pl. osztálytali után osztálytársnőmet el akartam hívni valahová beszélgetni, de nemet mondott. Ahogy minden más lány is, és ez az ami rettentően fáj.

Én ettől már incel leszek? Vagy csak simán lúzer?



2022. márc. 31. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem ettől leszel incel, hanem attól, ha ezen ok(ok)ból kifolyólag nyilvános fórumo(ko)n elkezded ekézni a komplett női nemet.
2022. márc. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én nem ekéztem a nőket, csak sajnálom hogy senkinek nem kellek. Tisztelem és szeretem a nőket. Már csak azért is mert nélkülük én se lennék.
2022. márc. 31. 00:50
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Incel az, aki önkéntelen cölibátusban él. Rajta túlmutató okokból nem jut pin@hoz. Pl mert nem kell senkinek. A nőgyűlölet nem feltétel.


29/F

2022. márc. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, nem kell az összes nőt tisztelned, meg imádnod, ezen a legjobban majd a leendő bnőd fog amúgy is kiakadni...

Elég csak azt, akit szeretsz.

A férfigyűlölő nősovinisztákat(feministákat) meg pláne nem kell, mert csak egy jót röhögnek majd rajtad.

Amúgy ha rákeresel az incel névre, magyar oldalt nem is találsz.

Ez itt a gyk-n elterjedt jelző, a tespedt lúzer nőktől, meg a kispcsű paprikajancsiktól, akik arc nélkül mímelik a nagylányt/fiút.

Rámondják mindenkire, akik a vérfermináci eszmékre nem bólogat, mint egy félidióta.

2022. márc. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

A legjobb megoldás,hogy tiszteld magad. Nem kell gyűlölni a nőket,de piedesztálra sem szabad emelni. Ha azt akarod,hogy érdekes legyél akkor határozottnak és picit bunkónak kell lenni.

Meg kell találd azt a határt ahol még nem vagy túl nyers,sem túl nyálas.

A lényeg,hogy picit tünj elérhetetlennek, mindig legyen valami ujdonság.

2022. márc. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt még van normális felhasználó, vagy adjam fel?
2022. márc. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Viszont már én is többször megkaptam hogy incel vagyok, pedig én egyrészt maximálisan tisztelem, becsülöm a lányokat, udvarias, kedves és segítőkész vagyok amennyire csak tudok, és bármit megadnék azért a lányért akit szeretek"


Aki tud a sorok közt olvasni az már ebből tudja hogy egy igazi incel vagy :)

2022. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!