Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelnek számítok amiatt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelnek számítok amiatt is hogy azért nincs barátnőm mert nagyon nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

38 éves férfi vagyok, 10 éve egyedül viszont rengeteg lehetőségem lehetett volna csak vagy külsőleg vagy belsőleg nem fogtak meg... kb. a nők 5 százaléka fog meg.

Tehát nekem sem jut nő, ami az incelség definíciója, tehát akkor én is incel lennék?


2021. jún. 23. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Nem attól lesz valaki incel, hogy nincs barátnője, hanem hogy beteg elméleteket gyárt a világról, melyek szerint ő a buta nők és a szemét alfák áldozata.
2021. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ebbe a szubkultúrába nem éppen az ilyen típusú férfiakat szokták sorolni, hanem azokat akiknek tökmind1 milyen,csak legyen nőjük és azon sírnak,h nem kellenek senkinek. Te inkább a "saját útjukat járó férfiak" (MGTOW) táborát erősíted, ha muszáj valamibe besorolni, de szerintem hülyeségek ezek a kategóriát, annak tartod magad, aminek akarod.
2021. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Az incel az involuntary cölibátus, azonban a tiéd voluntary, hiszen nem kell az, aki elérhető. Olyan vagy, mint mi nők.
2021. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem, az incel az, amikor lehetőséged se lenne (kapcsolatra se, szexre se)


de az ilyenek közül se sorolja magát mindenki ide, a szótári definíción felül aki magára ezt mondja, az kicsit mentálisan beteg általában

2021. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Ezt az incel fórumokon volcelnek hívnák. Ettől függetlenül gyanús, hogy nincs igazad és igazából ezt csak alibiként használod arra, hogy nem kellesz senkinek.


A nagyon kövér nő (landwhale), viszont nem számít nőnek. Ha csak nála van esélyed, attól még incel maradsz (én ez vagyok).

2021. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5. Teljesen átlagos nővel beszélgettem most egy esküvőn és kérdezte hogy akarok e még találkozni vele mondtam nem ismerkedem, nem volt szimpi a nő, valahogy nem volt olyan okos számomra...

Amúgy 60 kg körüli hosszú szép hajú nőröl van szó..

2021. jún. 23. 10:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"A nagyon kövér nő (landwhale), viszont nem számít nőnek. Ha csak nála van esélyed, attól még incel maradsz (én ez vagyok)."


Sosem hittem volna, hogy 1x egy incel fog megnyugtatni!

Akkor lényegében az incelek sem számítjuk férfiaknak és akkor már nem is bűn, ha nem kell nekünk még takarítani sem.

Köszönöm ismeretlen!

2021. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Én úgy értem, ha ilyen nővel lennék, nem lennék incel, viszont attól, hogy ezt nem fogadom el, még nincs jogom magamat volcel/mgtow -nak nevezni, hanem incel vagyok.
2021. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor kölcsönösen feloldozzuk egymást! Te maradhatsz becsületes incel, én pedig nem leszek felszínes továbbra sem!


Ámen! 😇🙏😇

2021. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7-9 most akkor dagi vagy? nem teljesen értettem az előző válaszod
2021. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!