Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy máshogy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy máshogy néz rám a tanárom?

Figyelt kérdés
Mar 3 éve tanít, mindig is kedvelt szerintem, de nem kivitelezett velem soha, mindig igazságos jegyet adott, olysn volt, hogy 1 ponton múlott a jobb és megadta. Néha szokram vele beszélgetni, de mindig iskolai témák kezdődik de olyan volt már hogy elment ez más dolgokba (ne perverzre gondoljátok sose erőszakoskodott) inkább csak mintha közelebb állnék hozzá mint egy szimpla tanítványa. Én nagyon szeretem mert egy értelmes korrekt embernek tartom de nem jönnek vele össze. Sokszor beszélgetünk, sokszor volt már hogy nem is tantárgyakrol, és olyan is amikor ő probalt megnyugtatni. Osztalytarsam szerint bejövő neki de em eddig úgy vettem észre hogy inkább csak max úgy tekint rám mint egy barát és egy értelmes embernek tart, de osztalytarsam szerint vele sose volt ilyen kozvetetlen

2022. márc. 31. 14:35
 1/10 A kérdező kommentje:

O 40-45 körül lehet, van egy velem egykorú talán 1 évvel kisebb fia, de elvalt.

En 19 vagyok

2022. márc. 31. 14:38
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Fizikailag tetszhetsz neki, de mivel bölcs max szexre használna.
2022. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi, én is erre gyanakodtam:/
2022. márc. 31. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Tetszhetsz neki, bár ha össze is jönnétek, a korkülönbség miatt nem lenne egyszerű kapcsolat, az biztos.
2022. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Rövidnek fogalmaznám. Kérdező volt már barátod amúgy?
2022. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tetszel neki, csak szimplán jobban kedvel, jobban elbeszélget veled, közelebb állhatsz hozzá.

Nekem is volt hasonló tanárom és nem akart semmit, viszont a mai napig nagyon jóban vagyunk és neki családja van.

2022. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Kerüld el! Nekem volt tanárommal viszonyom. Egyedülálló volt, 15 évvel idősebb tőlem. A suli után us együtt voltunk, összesen 8 évig . El is jegyzett. Utólag döbbentem rá, mekkora marha vagyok. Ezek mindenre lecsapnak, ami fiatal és esély van rá. Ne ess a hibámba, azt hittem szeret engem. Dehogy
2022. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Basszus nagyon sajnálom, ha megkerdezhetem képes volt megcsalni 8 év után?


En nem akarnék osszejonni vele bármennyire is nagy a kísértés, meg a tiltott gyümölcs a legfinomabb megha valamennyi vonzalmat is érzek iránta az szerintem csak azért van, mert apukam miatt mindig is a kicsit idősebb pasik jöttek br, őt meg csodálom mint amilyen ember, de ez csak a személyisége, nem tudnék egy nálam majdnem 20 évvel idosebbel együtt lenni

2022. márc. 31. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Kiborult a bili. Kiderült, mindig is voltak neki kiscsajok, csak titokban csinálta.
2022. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom! Remélem találtál azota olyat aki megbecsul!


Anyukám is mondta hogy az egykori osztalytarsa osszejott a tanarjaval és utána el is jegyezte a tanár ot, hozza is ment de elvileg azota próbálkozik 18 eveseknel, anyukamnal is probalkozott. Lassan már róluk is olyan példák lesznek mint az orvosokrol, fűvel fával,

2022. márc. 31. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!