Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elmodanom neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne elmodanom neki, hogyan érzek iránta ha már úgysem találkozunk soha többé?

Figyelt kérdés

Persze azon kívül, hogy az én lelkem megnyugodjon.

Bele vagyok zúgva egy idősebb férfiba, akinek persze van párja meg minden, sosem tudattam vele, néha zavarban voltam, de szerintem nem vágta le miért. Na mindegy. Megtudtam, hogy holnap találkozunk utoljára mert elmegy a cégtől. Nem közvetlenül a kollégám, elég ritkán találkozunk bent, de így is teljesen belzúgtam, de nem tehetek róla. Most nagyon el vagyok keseredve, és arra gondoltam, elmondom neki. Úgyse látom már soha többé. Facen sem vagyunk ismerősök. Legfeljebb kiröhög. Vagy ez így hülyeség lenne?


2022. márc. 31. 15:24
 1/7 Laylah ***** válasza:
100%

Nem is ismered...

Én nem mondanám el.

2022. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom ertemesnek elmondani ezt ..tartsd meg magadnak jo es rosz emleknek
2022. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el,mert lehet évek múlva munkatársad (vagy akár főnököd)lesz valahol.
2022. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Azt ugye tudod hogy egyszer élünk.

Persze hogy beszélj vele ha neked úgy jobb,nincs ebben semmi,kérdezz rá hogy lehetne e köztetek valami ha nem lenne párja mert szímpatikus neked,ha nem akkor mondod neki hogy most találkoztunk utoljára azt azért jobb ha tudja,mert nem akarsz mindig csak második lenni

2022. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Abba már beletörödtem, hogy sosem lenne köztünk semmi, mivel ugye foglalt, és emiatt sosem utaltam rá. Viszont néha kicsit össze zavart a viselkedésével, mintha én sem lennék teljesen közömbös nekk, máskor viszont tök hidegen viselkedett. Emiatt is érzem azt, hogy vhogy el kellene mondani, vagy legalább célozni rá, aztán ha úgy gondolja, akkor beszélünk róla, hogy mi volt ez a kis valami köztünk. - Gondolom ezt én. Szinte 100%,hogy többet nem találkozunk, mert eleve az ország másik felében el.
2022. márc. 31. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Azt ajánlom, hogy mondjad el. Magadba folytott gondolatok, vágyak előbb-utóbb betegségeket okoznak. Nekem így lett refluxom. Azóta megtanultam, hogy mondam el a dolgaimat, a következmények meg nem lényegesek. Igen, kaptam így gyors elutasítást, de jobb, mint hónapokig nyűglődni.
2022. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Idősebb (tapasztaltabb) férfiról van szó, aki ha akart volna tőled valamit, már lépett volna, de nem tette.

Tehát én nem mondanám el neki, mert csak magamat égetném. Egy idősebb pasi egójának is jót tesz időnként, ha észreveszi, hogy egy fiatalabb nőnek tetszik. És ő biztos, hogy észrevette a rajongásodat, azért volt időnként kedvesebb veled. Ekkor léphetett volna feléd, ha akart volna.

Ha meg az ország másik felében él, akkor hogy lenne ebből tartós kapcsolat, ha tovább gondolnám a sztorit? Valószínű hogy sehogy főleg hogy még foglalt is.

2022. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!