Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor kell egy pasi, mikor már nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki eddig hajtott rám, szerelmes verseket írt, stb, de engem nem érdekelt különösebben(persze ezt nem mutattam ki, nem voltam bunkó, csak magamban tudtam hogy nem nagyon érdekel a srác), mert van barátom... viszont most elkezdett hanyagolni, azzal a busszal szokott járni direkt amivel én járok, most viszont másikkal jött, msnen nem írt rám, és mikor ráírtam alig ír... Tetszik a srác, de eddig tényleg nem érdekelt annyira, viszont így, hogy már nem érdeklem annyira, szóval le se szar, így most ezért szenvedek.:( Hiányzik ahogy viselkedett velem :(. Miért van ez? És miért csak most, mikor már nem nyomul? És miért viselkedik velem így?

17/L


2010. szept. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
mert szeretethiányod van
2010. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nők..
2010. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de éretlen vagy. Ez olyan, mint a gyerekkorodban egy játék, ami egészen addig nem volt fontos a számodra, amíg ott volt előtted. Aztán amikor a testvéred, vagy a barátnőd elkezdett vele játszani, akkor már neked is kellett volna.

Az igazság az, hogy nem érdekel a srác, csupán a törődését, az odafigyelését hiányolod. Ennek pedig csak a hiúság az oka.

Nem sértésnek írtam, ez adódhat a korodból is, remélhetőleg kinövöd majd.

2010. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert még gyerek vagy, ahogy az előttem író is jelezte.
2010. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert buta liba vagy.
2010. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!