Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok, ti "csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, ti "csak haverkodási" céllal odamennétek egy sráchoz egy rendezvényen, és szinte csak vele beszélgetnétek?

Figyelt kérdés
A múltkor egy rendezvényen beszédbe elegyedett velem egy számomra addig ismeretlen lány, köszönhetően annak, hogy közös ismerősi körben voltunk. Ő jött oda hozzám önszántából, és elkezdett kérdezgetni, meg magáról is sokat beszélt, és más férfiakkal nem is kommunikált, csak velem. Tágra nyílt szemmel, mosolyogva beszélt, többször mintha zavarban is lett volna. Elsősorban olyan hölgyek véleményére lennék kíváncsi, akik nyitottabb, közvetlenebb típusok: ha ti kezdtek beszélgetést egy férfiemberrel, és csak vele beszélgettek, akkor ez azért van, mert bejön nektek az illető?

2022. márc. 31. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyitottabb, közvetlenebb nőként írom, hogy simán odamegyek és semmiféle "hátsó szándékom" sincs. Főleg, ahogy említetted, valószínűleg mást nem ismert, Te ismerős voltál számára és odament.

Nem kell mindent kezdeményezésnek venni. Nekem is több, kellemetlen ilyesmi szitum volt, hogy beszélgettem és azt hitték, többet akarok.


Viszont, ha azóta keres, érdeklődik ,stb., akkor elképzelhetőnek tartom, hogy szimpatikus vagy neki.

2022. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rodi91 ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor megyek oda bármilyen nemű emberhez, még csak nem is kell egy tarságban lennünk. Könnyen teremtek kapcsolatot bárkivel. Nekem is volt már, hogy azt hitték akarok valamit, pedig én csak szeretek haverodni.


30/N

2022. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Pont az az érdekes, hogy nem ismertük egymást, ellenben voltak ott ismerősei, akikkel utána egyáltalán nem beszélgetett, csak velem. (Sőt, voltak ott más srácok is, akiket valószínűleg ugyanúgy nem ismert, hozzájuk mégsem ment oda.) Kérdezgetett, beszélt magáról is, nagyra nyílt szemmel beszélt, sokat mosolygott, nevetett a poénjaimon, egyszer a nyakát is birizgálta, és többször volt olyan, hogy beszélt, aztán hirtelen befejezte, lesütötte a szemét, és úgy mosolygott, tisztára mint aki zavarban van. Azóta is írogatunk egymásnak, chatelünk, bár én kezdeményeztem a beszélgetéseket, de ő is érdeklődik.
2022. márc. 31. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen. Elég extrovertált vagyok.😅
2022. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a nagyra nyílt szem duma mondjuk olyan vicces. Tényleg úgy gondolod, hogy azért mert valaki kinyitja a szemét, tetszel neki?

Egyébként tökmindegy, ha írogattok egymásnak, akkor hívd el randira és ott úgyis kiderül, hogy akar-e többet.

Szimpatikusnak biztos tart téged, azért beszélgetett veled. Hogy szeretne-e mást is, azt csak ő tudja.

2022. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: A szem csak egy lehetséges jel volt, nem akartam itt mindent részletezni, de "imádom" a gyakorisokat, hihetetlenül jó érzékkel tudnak szőrszálat hasogatni...
2022. ápr. 1. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont azért nem, mert félnék hogy félreérti... de ha ez nem lenne, akkor persze, simán.
2022. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!