Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beindultam az unokahugomra 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beindultam az unokahugomra 2 evvel fiatalabb nalam de nem verszerinti uncsim hanem olyan, fel uncsi szeruseg, na mind1. Mitcsinaljak otletek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:
17 eves fiu vagyok
2013. ápr. 14. 17:34
 2/8 anna96. válasza:
Ha bátor vagy mondd el neki.:)Ha eddig rosszba voltatok próbálj meg vele jóba lenni.MOst eszembe jutott hogy itasd le és fektesd le.Másnap már úgy se emlékszik rá csak te.De ez nagy bunkóság lenne :))
2013. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az tényleg nagy bunkóság lenne :D

Hát mivel félig unokatestvéred ezért lehet, hogy még ha tetszel is neki, sem szívesen tekintene rád úgy ahogy te rá, mert vannak akiknek ez visszataszító.

2013. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Verszerint semmi kapcsolat nincs koztunk.Joba vagyunk eleg belsoseges viszonyunk van,de fogalmam sincs hogy o mit erez ,azt tudom hogy nem visszahuzodo s elvezi ha suketkedunk s dumcsizunk errol arrol
2013. ápr. 14. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoktál Vele fiúkról beszélni? Talán megtudnád, hogy Ő mit szeret, és ha ne,m is vagy az esete akk nem kell elmondanod és legalább megmarad a jó kapcsolat:) Ha végképp nem tudsz másra mégcsak gondolni sem, akkor mond el, hogy mit is érzel, bár nem sok esélyt látok rá:/ Nemakarlak elékeseríteni.. mindenesetre én szurkolok Nektek:) !!
2013. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi remenykedem oszinten. :)


Tovabbi valaszokat varok!

2013. ápr. 14. 17:55
 7/8 anonim válasza:
Egyik barátom szintén járt valami távoli unokahug féleséggel és nagyon jó vólt a kapcsolatuk szóval neked is összejöhet.
2013. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a viszony, amelyik belsőséges? Hüvelybe hatoló?
2013. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!