Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek heti hány alkalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek heti hány alkalom intim együttlét a normális egy évek óta tartó kapcsolatban és mennyire normális ha a párom folyton ezért veszekszik?

Figyelt kérdés
Heti 3 alkalommal van köztünk intim együttlét minimum, de van hogy többször. Ha 2-3 napig nincs semmi mert nekem nincs hozzá kedvem, fáradt vagyok, beteg vagyok, egy hosszú nap után egyszerűen csak bealszom, vagy komolyabb betegség nélkül csak nem érzem jól magam akkor párom elkezed velem veszekedni, hogy neki ez igénye. Nem lehet neki nemet mondani, mindenből ezt hozza ki, ha valamiért elmarad veszekedés van. Szerintetek ez mennyire normális? Ui. 30-as éveinkben vagyunk mindketten, 4 éve vagyunk együtt.

2022. ápr. 1. 19:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy balhé van ezen, az semennyire se normális szerintem.
2022. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Mi max havonta kétszer vagyunk együtt,nincs olyan,hogy normális mennyiségű együttlèt,de ezért veszekedni már nem normális.
2022. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

"neki ez igénye"


Ez a halálom. Nem használat, amikor akar, és azt hiszi, ez magyarázat? Küldd haza az anyjához.

2022. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kérdés bár lehet hogy kamu, de jó példa azoknak akik a kúrások számával mérik a kapcsolat ellaposodását. Amint látható hiába mindennap kúrnak, ez a kapcsolat már ellaposodott, kihűlt, mert ahol szerelem van ott nem erőszakoljuk meg a beteg párunkat.
2022. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a mennyiséggel van a fő probléma (teljesen normális havi 1-től napi 3-ig minden, szerintem az átlag valahol heti 2-3 körül lehet).


Mi sosem rójuk fel egymásnak, ha a másiknak nincs kedve szeretkezni. Néha én szoktam emlegetni, hogy keveset vagyunk együtt, de inkább játékosan, mint komolyan. Ha a férjem azt mondaná, hogy szerinte meg sokat, akkor nem erőltetném.


Ha nagyon hiányzik valakinek, akkor maszturbálhat is. Amúgy ha neki ennyire fontos a szex, hogy nem tud meglenni nélküle, neked meg sok, akkor az is segíthet, ha fut heti legalább 30 km-t, leáll a gyúrással (ha csinálja) és hanyagolja a táplálékkiegészítőket.


Elvileg férfiaknál ez csökkenti a tesztoszteron szintet és jobban fogja bírni. Ha tényleg ennyire gáz a helyzet és nem csak önző.

2022. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
15%
5# Persze, a srác mondjon le mindenről hogy kevesebbet akarjon szexelni, eszednél vagy?
2022. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
6,persze a csaj mondjon le mindenről, ne legyen fáradt ne legyen beteg eszednél vagy? Majd ha megcsalja egy figyelmes pasival akkor lehet eszénél a srác meg az összes eőszakoskodó kukac.
2022. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Bármi normális, ha azonosak az igények. 30 éves, nem egy kanos 13, oldja meg maga, az nonszensz, hogy -e miatt veszekszik, hogy egyszer nemet mondasz.
2022. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
18%

#6 Nem azt írtam, hogy csinálja ezt. Azt írtam, hogyha nem csak önzésből és kényelemből csinálja, hanem tényleg egy akkora probléma. Simán lehet, hogy valami egészségügyi baja van, amitől tényleg be van kattanva, ha nem szexelhet naponta (rossz kedve lesz, meg ideges, egyszerűen sehogy máshogy nem tudja levezetni a feszültséget), akkor próbáljon meg napi 30 km-t futni, mert lehet, hogy segít.


Rengeteg ismerősöm pl. ideges, ha éhes. Lehet, hogy nála is valami biológiai folyamat indul be, amitől ideges, de akkor ezt meg kéne próbálni kezelni. Nem gondolom, hogy egy bármilyen korú embernek ennyire feszültnek kéne lennie attól, hogy nem szexel 3 napig.

2022. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
13%

Egy 30 èves egészséges férfinél normális az tuti hogy napi 1 mehet...

Nőknél nem fogom azt mondani, hogy napi mert nem vagyok nő így ne tudom ...

Nálatok van ez a hosszú nap után be alszom szituáció hát most ha ez heti rendszerességgel van tehát 7 napból 4x akkor sajnos azt kell mondanom , hogy nekem se tenne jót én pl ingerlékenyebb ,türelmetlen, dekoncentrált,flusztràlt leszek persze ezt nem úgy kell elképzelni mintha kb meg bolondulnèk csak kicsit. Szerintem ilyen 5 alkalommal csendben kicsit "szenvedve elvagyok egy héten nem fogok hazudni én a halál fáradtan is ahhoz még van energiám típus vagyok.

F33

2022. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!