Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez irántam vajon ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam vajon ? Egyutt leszunk ..

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő .Tarskerin ism meg hosszu beszélgetések majd randi .Ami jol sikerült.De a pasinak akkor parkapcsolata volt ami a végéhez közeledett és idővel vege lett .Mi olyan se veled se nelkuled kapcsolatban voltunk .Hol beszeltunk hol nem hol taliztunk hol nem.Majd eltelett jo par ev teljesen megváltozott a kapcsolatunk rengeteget taliztunk jol éreztük magunkat egyutt .Tobbszor próbáltuk elengedni egymást max fel ev volt amikor nem is beszéltünk.Majd ujra egymásra találtunk ism se veled se nelkuled kozben neki is kapcsolta volt en is ismerkedtem .

A lenyeg hogy en vidékre költöztem lassan 3 eve es azota is beszélunk minden nap hiv órákat képesek vagyunk beszelni mindenről is .En hullámvölgybe kerültem halaleset ,munkanélküliség ,es kitartott mellettem pedig nem tudunk talalkozni .Felvrtem hogy miert nem ad nekunk eselyt 1* azt mondta hogy gyáva kilépni a kapcsolatábol pedig tudom hogy nem boldog nem házas .Mondta egyszer hogy szeret .

Többször mondtam hogy felejtsük el egymast de nem megy mindig keres hiv .

Most tervezem hogy ujra vissza költözöm Bp - re .de felek is kicsit mert megmondtam neki hogy nem leszek masodik tobbet .Mit csinaljak.Tanácstalan vagyok .6- eve ismerjuk egymast es nem vagyunk tinik .😀



2022. ápr. 2. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan már, amikor megismerkedtetek is társkeresőn kapcsolata volt, de amikor vége lett sem jöttetek össze, most is kapcsolata van, és nem is szándékozik kilépni. Időtöltés vagy, semmi más, millió lehetősége lett volna 6 év alatt téged választani, mégsem tette és sosem fog.
2022. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen igazad lehet ,de mar 2 eve nem lakunk egy városban igy nem tudunk időt tölteni egymással de megis minden nap hiv órákat beszelunk .Mondta hogy tudni akar rólam .Hmm .

2022. ápr. 2. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ugyanilyen ferfi az eletemben, annyi kulonbseggel, hogy en "csak" 4 eve ismerem.

Ugyanez a sztori, bar en mar elengedtem nagyjabol a temat, mar tudom hogy ebbol nem lesz kapcsolat :)

2022. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!