Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ő többet érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő többet érez irántam?

Figyelt kérdés

Férfi barátról lenne szó.

Szinglik vagyunk, nincs köztünk semmi. Viszont az utóbbi időben nem reagált másfél hétig az üzeneteimre. Én írtam neki, hogy részemről lezárva ez a barátság. Ő másnap hívott, nem vettem fel. Egy héttel később ismét hívott, hogy sajnálja, hogy nem reagált. Igazából semmi érdeke, hogy ápolja velem ezt a barátságot, anyagilag is sokkal jobban áll, külsőleg is jóképű én meg nem. Máskor is volt, hogy eltűnt napokig, de most ez nekem rosszul esett. Ő meg csak magyarázkodott, meg milliószor bocsánatot kért. Mindenre emlékezett amit az utóbbi időben meséltem neki és érdeklődött.

Félek, hogy többet érez irántam.


2021. nov. 14. 20:03
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hàt nem mondom, de ha ennyit jàtszmàztok egy normàl baràtsàgban, egy valódi kínszenvedés lehet a pàrkapcsolatotokban màsik félnek lenni...
2021. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék vele párkapcsolatban lenni, ő egy modernkori Casanova.
2021. nov. 14. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátság, miért zárod le? A nem vagy már a barátom az kb. óvodában volt menő.
2021. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rosszul esett, hogy másfél hétig nem válaszolt az üzenetemre. Én mindig reagáltam ha nem is azonnal, de legkésőbb másnap reggel.
2021. nov. 14. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Szeretnéd, hogy többet érezzen irántad! Olyan átlátszó vagy, mint az üveg.

Ne erőltessétek, nincs értelme.

2021. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem egy másik férfi tetszik.

És neki is van egy szerelme.

2021. nov. 14. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Tehát, ha egy pasi, aki a haverod, megjegyez rólad dolgokat és érdeklődik irántad, az mindjárt többet akar nem? Hát képzeld, én is szoktam érdeklődni a barátaim iránt és igen, megjegyzem az esetek többségében, amiket mondanak, ettől függetlenül nem akarok egyiktől sem többet.

A másik, hogy a pasit még nagyon barátként se érdekled, ha hetekig nem válaszol vissza. Ugyhogy nem is értem honnan szedted, hogy oda van érted.

Mondjuk az se világos, hogy miért ne lehetnétek barátok attól, hogy ő pénzesebb meg helyesebb. 🤷🏼‍♀️

2021. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te hisztiztél mert nem válaszolt az üzenetedre, ezért "lezártad a barátságot"gondolom üzenetben. És még ő érez többet irántad?

Szerintem ezt csak te szeretnéd.

Ha érezne vmit irántad, akkor nyilván válaszolt volna hamarabb is.

2021. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Jesszusom, hány éves vagy...? Az embereknek van saját magánéletük, gondjuk, elfoglaltságaik. Hacsak nem volt s.o.s., amiért írtál neki, mégis miért drámázol, hogy nem reagált azonnal, ha nem akarsz semmit? Én van, hogy hónapokra eltűnök, mert dolgozom, edzeni járok, párommal foglalkozom ésatöbbi. Ha tud várni a téma, akkor úgy írok a barátaimnak, hogy oda is figyelek. Vagy inkább személyesen találkozom velük egy pofavizitre.

Amit te művelsz, az nem barátság. Az ég óvja szerencsétlen kiszemeltedet, ha egy "baráttal" így viselkedsz...

2021. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon el vagy tévedve, érzelmileg leragadtál az oviban.
2021. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!