Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit èrezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit èrezhet irántam?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégámmal az utóbbi hónapokban elkezdtünk napi szinten chatelni.Minden fèlèről.Mindkettőnknek van családja.Nagyon vonzódunk egymáshoz.Látom ahogy rám nèz,illetve ezt meg is beszèltük.Szereti a felesègèt,nem csalná meg.Nem is történt köztük fizikai kontaktus,viszont verbálisan annál inkább.Rengeteget chatelünk de ez is èrdekes,van, hogy szinte egèsz nap non stop,de van amikor csak órák múlva olvas ès ír 1 szavas választ.Viszont most karácsony alatt is írt szent este èjjfèlkor (elvileg mielőt ajándèkozták egymást az asszonnyal),még másnap is ès azóta is Telljesen változó időkben(hol reggel,nappal,este vagy non stop)ír.Sokat viccelünk,fotókat küldünk(nem szexuális)bár sokat flörtölünk.Nem tudok túl sokat a házasságáról ahogy Ö sem az enyèmről.Elgondolkodtat, hogy mi a cèlja ezzel?Megkèrdeztem burkolva,de az volt a lènyeg, hogy ő csak lazán beszèlget,ès csak velem.Elvileg az asszony tudja, hogy beszèlünk,de azt kètlem, hogy azt is, hogy mennyit ès főleg miket.Szoval vajon mit èrezhet?Èrezhet egyáltalán bármit is?Csak szórakozik?Legyezem az egóját? Mègis túl sok figyelmet èrzek tőle, hogy ez csak ennyi legyen.Tiszta hülye vagyok,úgy èrzem magam mint egy buta tini.Belehabarodtam. Nem tudok rajta ki igazodni.Szerintetek?

2021. dec. 29. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, ne képzelj bele sokat.
2021. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg tetszel neki, de lehet csak kellett neki egy kis újdonság meg élvezi, hogy tőled is kap figyelmet és bókokat, viszont többet nem akarna. Mindkettő reális opció, de túl sokat ne remélj ettől, nem valószínű, hogy elhagyná érted a feleségét.
2021. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Időtöltés vagy, némi egó tuning, és főleg veszélytelen. Nyilván nem fogsz nagyjelenetet csinálni, hiszen te sem vagy független, bár az, hogy csak veled is nagy zárójelbe teendő.

A helyedben nem reménykednék, sőt lezárnám, mert nincs értelme!

2021. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!