Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy idősebb férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy idősebb férfi, szeretne ajándékot venni. Ez a családom miatt van? Ha történne valami, elmúlna ez?

Figyelt kérdés

Elváltak a szüleim, a legjobb barátnőm azt mondja, hogy ez emiatt apakomplexus csak... De azt ő is elismeri, hogy nagyon jól néz ki, még ahhoz képest is, hogy "mindjárt" 40. Stílusosan öltözködik, ad magára, figyel minden apróságra... Mellette vicces, szórakoztató, udvarias, intelligens. Ismerjük egymást már régebbről (anyukámék által), szóval nem ilyen kamu instaprofil, vagy valami para pasi.


Január óta van ez, hogy többet beszélünk, tartjuk a kapcsolatot. Elvisz ebédelni suli után, hazahoz. Most, hogy jobb volt az idő, voltunk kétszer kirándulni is (Szentendrén és Visegrád mellett, szóval nem a világvégén). Csinálom a jogsit, a parkolás annyira nem megy és múltkor ebéd után hagyta, hogy vezessem a kocsiját, elmagyarázta, hogy melyik parkolásnál mit figyeljek (magánterületen, nem forgalomban). Félek az érettségitől, mondta, hogyha mind 5-ös lesz, akkor kapok tőle egy meglepit... Előtte új Airpods-ot akart nekem venni, mert az enyémet szétrágta a kutyám és kérdeztem, hogy amíg nem veszek újat, lehet-e nálam az övé? Erre mondta, hogy hát megveszi ő, melyiket szeretném?!

Kedves, segítőkész és motivál mindenben. Bejön. De közben ott van az bennem, hogy mi van, ha ez tényleg csak az apám (hiánya) miatt van és amúgy meg nem is tetszene, vagy észre sem venném. Vagy az is eszembe jutott, hogy ő nem is "úgy" néz rám, hanem szimplán gondoskodni akar valakiről (nincs gyereke, most lett vége tavaly egy hosszabb kapcsolatának is). Mert pl. mondja mindig, hogy az agglegény életnél nincs jobb, ő sosem tudna megállapodni... Szóval ezért nem is értem.

Nem akarom, hogy ajándékokat vegyen nekem, nem erre megyek. Csak annyira fura a helyzet, mert én sosem kezdeményeztem senkinél még, nem tudom, hogy most mit csináljak. Ráadásul itthon se nagyon beszélek erről, sosem szoktam mondani, ha vele ebédelek, vagy megyek valahová.


2022. ápr. 2. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem apa komplexus, neked imponál, hogy nem egy korodbeli hülyegyerek, hogy felnőtt, hogy van egzisztenciája,és igen,az is,hogy akar venni neked értékesebb dolgokat.


Azzal legyél tisztában, hogy egy mindjárt 40 férfi egy dolog miatt közeledik egy ilyen fiatal lányhoz,és az a lábad között van.

Nekem amúgy úgy tűnik mint ha kb.kur vának nézne,és ha vesz ezt azt akkor el fogja várni a szexet.

Neked kell tudnod erkökcsileg mennyire fér bele,én a faszit őszinte leszek mélységesen elítélem. Ha kezd egy 25 évessel azt mondom oké,de te még gyakorlatilag gyerek vagy.

2022. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ebből lesz a golddiggerkedés, ha nem figyelsz oda
2022. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Majd ad neked anyád ha megtudja ne félj. De ha elfogadod az ajándékot akkor tudd hogy mire számíts.
2022. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát nyilván ha ő kezdeményezne, akkor tudom, hogy nem a kézen fogva sétálás lenne az összes, ami közöttünk történne... De tetszik, kedvelem, szóval még a szex sem lenne ellenemre. Nem vagyok még 18, de én is tudom, hogyha két ember vonzódik egymáshoz, akkor ott mi fog történni előbb, vagy utóbb.


Félreértés ne essék, nem akarok vele vetetni magamnak semmit.

Nem élünk rossz körülmények között, bőven kapok zsebpénzt/költeni való pénzt, meg ha kell valami, megrendelhetem kb. rögtön. De amit akarna venni, az 1. baromi drága, nem csak gimis szemmel, hanem amúgy is. 2. amióta szeretném azt a dolgot magamnak, mindig úgy képzeltem, hogy megdolgozom érte, saját pénzből veszem meg magamnak. Nem pedig odamegyek valakivel, aki megveszi nekem és kb. lekötelezve fogom magam érezni emiatt egész életemben.

2022. ápr. 2. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

#4: Le lehet pontozni ezt is, de pont ez a golddiggerkedés, amitől tartasz a válasz második felében.

Ezek után szerintem vissza kellene utasítani mindenféle anyagi javat (mondjuk a normál randis költéseken felül persze)


#2

2022. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Anyukád mit tud erről? Például írtad, hogy elmentetek kirándulni, akkor mit mondtál neki, kivel, hova mész? Vagy ha vesz neked vmit, mit mondasz neki, honnan van? Szerintem ez nem apakomplexus, mert tetszik neked, még a szexet is el tudnád képzelni veled. De nagyon úgy néz ki, ki akar használni téged, azért visz ide-oda, segít, vesz vmit, mert cserébe szeretne vmit tőled. Nem jókedvből, vagy segítőkészségből csinálja ezt, hiszen nem is szorulsz rá. Ennyi idős férfi inkább korabeli nőkkel ismerkedne, vagy legalábbis kiskorúakkal biztos nem.
2022. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

"Nem pedig odamegyek valakivel, aki megveszi nekem és kb. lekötelezve fogom magam érezni emiatt egész életemben."


Erről van szó! Te is érzed,hogy ez így nem helyes.

Ha tetszik,akkor légy vele,de ne így mert tenyleg goldigger leszel...

2022. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a "gold diggerkedés". :D

Sehogy nem kapcsolódik a kérdéshez, meg az nem éppen annyi, hogy érettségi után kapok valamit...


Semmit nem tudnak itthon erről, meg máshol sem. Egyedül a legjobb barátnőmnek mondtam el, mert vele megbeszélünk mindent.

Nem nagyon korlátoznak itthon, igazából ha azt mondom, hogy hétvégén a legjobb barátnőméknél leszek, mert a szülei nem lesznek otthon és pizsibulizunk, annyit mondanak, hogy jó szórakozást. Itt meg igazából semmi nagy hazugságot nem kellett mondanom, mert délelőtt mentünk, késő délután jöttünk.

2022. ápr. 2. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem, pont erről szól. A kérdésed, válaszaid fele is a pénzügyi oldaláról szól a dolognak. Nem elhanyagolható, ahogy másik is írták, nem véletlenül foglalkoztat téged is ez a része

(Mondjuk az lehet nem esett le, hogy mindenki támogat abban, hogy ne legyél egy sokadik aranyásó)


#2,5

2022. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem a problémát. Ha tetszik, add a tudtára. Ha nem akarsz tőle ajándékot elfogadni, ne fogadj el. Én sem engedtem soha, hogy ajándékot vegyenek nekem egy szexkapcsolatban, mert nem krva vagyok. Ha neked viszont belefér az ajándék is, akkor fogadd el. Legyél boldog a papával, aztán majd elmúlik ez is. Nyilván nem egy ilyen idős emberrel tervezed leélni az életedet úgysem.
2022. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!