Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek élőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek élőben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok buta, vékony vagyok és csinos (talán nem bombázó, de semmiképp sem ronda). Olyan helyen is dolgozok, ahol rengeteg emberrel kerülök kapcsolatba, de még így sem kezdeményez senki. Ha volt is rá példa, mind nős/sokkal idősebb volt nálam. Nem vagyok rámenős, de kedves vagyok és barátságos, ha valaki megismer. Nem beszélek sokat sem, de lehet velem beszélgetni, tehát nem vagyok néma sem. Nem tudom, mi lehet a gond, hogy semmilyen normális férfi nem talál meg. Az utóbbi években már az idősebbeknek is adtam esélyt, de mindegyiknek volt valami defektje.

A normális férfi alatt azt értem, hogy nem kétszer annyi idős, mint én, nem családos, nem alkoholista és nem púpos. Kb. ennyi lenne az elvárás.

Kétszer ismerkedtem neten is, az egyikük bűnöző volt, mint később kiderült, a másik hazudozós, így a netes ismerkedést a rossz tapasztalatok miatt elvetettem.

Ma az tette be nálam végleg a kaput, hogy láttam egy csoportképet, amin párok voltak. A lányok közül egyik sem volt csinosabb, mint én, mégis van pasijuk, nekem meg semmi. Tudom, hogy a belső is számít, de annyira nem vagyok gáz én sem. Már nem tudom, mi lehet a gond....

Ti mit gondoltok? Egyszerűen peches vagyok?


2022. ápr. 3. 13:49
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 29 éves nő vagyok
2022. ápr. 3. 13:49
 2/44 anonim ***** válasza:
Van, akinek semmi nem jön össze, akármit is csinál. Egyébként talán az is baj lehet, hogy mindenkivel kedves vagy, közvetlen, és emiatt nem a meghódítandó nőt látják benned, hanem a "haverlányt". Hány éves vagy egyébként?
2022. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most látom, hogy közben kiírtad a korodat.
2022. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hasonló kolléganőm, mint te, igazából szinte minden stimmel. Nála az lehetett a gond, hogy nagyon "jeges", kimért hatása volt, egy olyan pajzs-szerű mentalitással, ami még a bunkó, szexmániás-pua férfiakat is elijesztette.


Nálad nem lehet ilyesmi?

2022. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
72%
Talán sokan nem mernek kezdeményezni egy csinos, szép nőnél. Én is tisztában vagyok azzal, hol van a "helyem".
2022. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Szerintem peches vagy.


Én nagyon sok gyönyörű embert, férfit és nőt egyaránt ismerek, aki szingli. A kiszemeltem például egy nagyon jó pasi (voltak kevésbé előnyös külsejű párjaim is, szóval nem kimondottan a külsőre megyek, ő most véletlen), és szingli. Ezzel persze csak jól járok, mert így van esélyem, de akkor is csodálkozom rajta.

2022. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
21%

"A normális férfi alatt azt értem, hogy nem kétszer annyi idős, mint én, nem családos, nem alkoholista és nem púpos. Kb. ennyi lenne az elvárás."


Elvárásaid vannak, és negatívan fogalmazol.

Gondold végig másképpen, hagyd ki a mondataidból a "nem" szót.

2022. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
62%
Ohh a francba, gondolkodtam , hogy írok privatot, de mégegyszer elolvasva láttam,hogy nem jönnek be a púpos pasik,szóval kiestem:(
2022. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Lehet a kisugárzásod, a stílusod, a hangod, rossz körökben mozogsz, igazábol bármi ezt így látatlanban nem lehet megmondani vagy tippelni

ezt csak egy pártatlan ismerősöd tudná megmondani vagy egy idegen akivel valamennyit dumálsz telefonon v élőben.

2022. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Túlzottan nem vagyok barátságos elsőre, kell idő, míg feloldódom, tehát nem bratyizom egyszerre.

A jégkirálynős stílusban nem mondom, hogy nem lehet semmi, de ezt kívülről nem tudom megítélni. Az biztos, hogy nem vagyok tapogatós, ölelkezős bizalmaskodó fajta.

2022. ápr. 3. 14:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!