Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire legyen önbizalmam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire legyen önbizalmam hogy ha senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés
Voltak kapcsolataim, de mind rövidtávú volt. Valahogy én nem annyira érdeklem a férfiakat, hogy egy is engem válasszon végleg.
2020. júl. 31. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Keresd magadban a hibát, hogy vajon miért nem kellesz senkinek, mert ennek oka van, vagy külső, vagy belső, vagy mind a kettő.
2020. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Egyetértek az előttem szólóval, azzal a különbséggel, hogy ne a hibát keresd, hanem az okot.


Amúgy mit értesz rövid távú alatt?

Miért lett végük?

Hány éves vagy?

2020. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem mindig megbántanak, kihasználnak, hazudnak nekem, hiába vagyok én kedves és megértő.
2020. júl. 31. 10:22
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Tudod, csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. Ne legyél már ennyire naiv és hiszékeny. És miért hagyod folyton, hogy kihasználjanak? Élvezed ezt, vagy képes leszel egyszer ebből tanulni és a sarkadra állni és kiállni saját magadért?
2020. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd már abba a tetves nyávogást és kezdj valamit az életeddel. Nem csak attól lehet önbizalmad, hogy folyamatosan párban vagy.
2020. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha mindig kihasználnak, ott valami azért lesz a háttérben. Lehet az a kedves máz amit mutatsz, nem elég. Lehet a mindenre bólogató, megértő és elnéző figura taszítja őket, aki fél attól hogy elhagyják. Lehet alárendelt módon viselkedsz, ezzel szinte könyörögve, hogy verjenek át megint és ne értékeljenek.


Dolgozz az okán mi miatt lehet ez és javíts rajta.

2020. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Túlságosan helyes arcú férfit akarsz magadnak, az a te bajod. Válogass olyan férfiak között, akik külsőre a szinteden vannak.
2020. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Önbizalom magunkból fakad és nem abból, hogy kellünk e random embereknek vagy sem.
2020. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tudnod kell hogy miben vagy jó, és erre koncentrálni! . Ne a hiányosságaidat és a negatív dolgokat tartsd szem előtt mert abba beleroppansz. Senki sem tökéletes, és sokszor nem az a hibás aki annak könyveli el magát.

Lehet csak nekik nem voltál annyira jó, hogy megbecsüljenek, de valahol van egy ember akinek pont te lennél a legjobb!

F38

2020. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Írom a cimet es mar jöhetsz is :) :3
2020. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!