Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lelki/érzelmi bántalmazó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lelki/érzelmi bántalmazó, minden kapcsolatában bántalmazó?

Figyelt kérdés
Az, aki bántalmazó/nárcisztikus jellem, az minden kapcsolatában előbb-utóbb ugyanúgy viselkedik?
2022. ápr. 4. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, lehet bántalmazott is, ha találkozik egy erősebb medvével.
2022. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

De a hatalmas különbség abban van, hogy a masik(a párja)hogyan reflektál erre.


En láttam mar olyan párt ahol a pasi folyamat bunko paraszt volt, beszólt a vendégfogadóknak, irto primitív volt, én már rég képen vágtam volna a pasim, ha megyek vele vendégségbe, és igy viselkedik, engem folyamat irritáltak a sztorijai is, a véleménye is minden "magas lóról" volt előadva, a párja meg laza poénkodós humoros nő es lazán elvan vele, de mégcsak fel se tűnt neki mekkora paraszt a párja!

Ha én lettem volna a párja a srácnak, naponta veszekedtünk volna, akkora pofátlan szemtelen nagyarcú barom.

2022. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
*És évek óta egyutt van a humoros nő a gyökér párjával vígan vidáman boldogságban harmóniában.
2022. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok: olyanok válaszoljanak akik éltek bántalmazó kaocsolatban. Akik ikyenben voltak azok tudják, hogy alattomosan történik az egész, nem pedig hirtelen, hanem apránként észrevétlen. Plána ha a bántalmazó erősen nárcisztikus.
2022. ápr. 4. 19:02
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Voltam ilyenben. Es igen van, aki képes kijönni velük, hosszu távon sem összetörik hanem valami harmonia van köztük.
2022. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Erősen nárcisztikussal harmónia és párkapcsolati egyensúly? Hogyan?
2022. ápr. 4. 19:07
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

A csajnak komolyan le sem esik a párja mit művel. Nem fogja fel!


Pl nem sertodik meg egy egy beszóláson hanem röhög es mond rá valami vicceset.

2022. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Örülnék ha valaki végre a kérdésemre is válaszolna.
2022. ápr. 4. 19:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éltem sem bántalmazó kapcsolatban, sem bántalmazó családban, de mások életét látva úgy gondolom hogy ritka az olyan magas szintű pszichopata aki mindenkit IS ural az életében. A legtöbb csak szánalmas nyomorult kisember, aki csak a gyengébbeket tudja bántani (asszony, gyerek), de például a munkahelyén a legnagyobb talpnyaló csicskája a főnökének, illetve a haverjai és egyéb ismerősei szerint is "áldott jó ember".
2022. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem bántalmazó kapcsolatban. Volt egy lány, aki alapból olyanokkal indított, hogy őt mennyire bántották fizikailag, lelkileg előző kapcsolataiban, meg máshol is. Én tökre sajnáltam őt, és mivel alapból odaadó, lelkiismeretes, mondhatni önfeláldozó vagyok, túlzásba is estem ezekkel. Mert a mártírkodás nagyon ment neki. Csak ebből meg az lett, hogy a végén még én kerültem abba a helyzetbe, amiket ő élt át a beszámolói alapján. Azt vettem észre, hogy ugyanúgy lelkileg bántva érzem magam, mint amilyennek leírta magát az ő bántalmazó kapcsolataiban. Itt meg ő lett a bántalmazó. Szörnyű volt, de sikerült szakítanom vele. Szerintem nem ismer az ilyen típusú ember más kapcsolati magatartást, és ha nem őt bántják vagy oda-vissza megy a bántás, akkor is alkalmaznia kell ezt, mert máshogy nem ismeri. Volt, hogy hosszú ideig beszéltem (már amikor tudtam) a lelki dolgaimról, a kapcsolatok általam elképzelt működéséről, kettőnkről. Ő meg csak ült és nézett, ezekhez egy szót nem tudott hozzátenni. Néztem rá esdeklően, hogy könyörgöm, a szívemet öntöm most ki, erre ő: oké, hát, jól van, erre nem tud mit mondani...

Nem tudom, hogy nárcisztikus volt-e, mert az elején behálózott, többet hangzott el a "tökéletes vagy" kifejezés, mint bármi más, dícsért, kedves volt, vidám, de ahogy belezúgtam 1-2 hónap után, ez megváltozott, és későn tűnt fel, hogy igazából üres a kapcsolatunk, csak ez, meg a jó és rengeteg szex elterelte a figyelmemet.

Nem tudom a következő kapcsolatába hogyan viselkedett, csak azt tudom, hogy engem győzködött, hogy neki én voltam az igazi, és soha senkit nem fog már maga mellé találni, erre másfél évre hozzáment a következőhöz terhesen. (Nálam is próbálkozott fél év után gyerekcsinálással, de szerencsére nem tudott belevinni).

2022. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!