Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, ha nem akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ha nem akartok semmit egy notol, de tudjatok, hogy ti bejottok neki, hogy viszonyultok hozza?

Figyelt kérdés

Nem teper, nem hajt rad, csak egyszer elmondta, hogy bejossz neki, reszerol barmi lehetne. De aztan meg csak nem is erzekelteti.

Hogy viselkedsz vele ez utan?


2022. ápr. 7. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Embere válogatja. Valaki lecsapja a magas labdát, valaki nem. Mindenki más.
2022. ápr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kizárólag férfiaknak szól a kérdés, akkor az első válaszolóval értek egyet.


Olyan sokféle élettörténet és helyzet fordulhat elő, hogy erre nincs egységes "recept".

2022. ápr. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Ha az ember foglalt és benyögi valaki ennek ellenére, akkor inkább kínos a dolog...ha nem foglalt, akkor is több dolog van. Ha nem jön be a csaj, de a tudtodra adja, hogy te bejössz neki, akkor inkább levegőnek néztem utána mindig az adott nőt, ha bejött, akkor bármi lehetett belőle, de általában szex-ig ment a dolog, de volt így állandó barátnőm is. Ezt magamról írom, mert hozzám így jöttek a lányok/nők mindig, hogy vagy valakit küldtek, mert ők nem merték elmondani vagy írtak vagy személyesen odamertek jönni hozzám. A gázabb az volt, mikor valakivel üzenték, őket teljesen ignoráltam, ha nem jöttek be vagy volt párom. Az írásra nem reagáltam általában, ha nem tetszett vagy volt valakim. A személyes megkeresést azonban értékeltem, hogy odamert jönni elmondani, hogy bejövök neki és ha nem tetszett visszautasítottam kedvesen.
2022. ápr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem megdugod-e hanem kerulod onnantol vagy tovabb baratkozol vele.
2022. ápr. 7. 08:45
 5/13 anonim ***** válasza:
észre se veszem meg nem hiszem hogy tőlem bárki is akarna bármit.
2022. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
talonbatalonba jo lesz
2022. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a többi emberrel, normálisan viselkedem vele, de nem adom alá a lovat.
2022. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nőként válaszolok, vagyis hát írok egy esetet és érdekel mások mit gondolnak. Volt/van egy férfi aki neke nemhogy tetszett de idővel bele is szerettem. Jóban voltunk, volt/van összhang. Tudtam hogy kapcsolata van, így sosem tettem vagy mondtam semmi túl sokat/konkrétat, de szerintem lehetett azért rajtam látni, igyekeztem a közelében lenni, kicsit talán flörtöltem is, de azt se szándékosan, szimplán ezt hozta ki belőlem. Én amennyire tudom, jól megvannak a párjával és ezt tiszteletben is tartom. Nem tudom, hogy ő tudta-e én hogy viszonyulok hozzá, bár ha nem síkhülye valamit levett. Ennek ellenére sose lett távolságtartó, nem került mindig nagyon kedves, talán picit ő is flörtölt (passz), de semmi nem volt.


Ha azt feltételezem, hogy azért látszott rajtam a dolog és tekintve hogy nem került, szerintem jól esett neki plusz kedvel.


Fordítva nekem is esett jól, hogy tudtam bejövök valakinek akit bár kedvelek de nekem ő nem.

2022. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hidegen, közömbösen, undokan, mégha ez nekem is fáj, mert pl.: tetszik a nő.
2022. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Na ezt magyarázd meg nekem kérlek.

Mert nem lehet köztetek semmi?

De miért jó neki fájdalmat okozni? Azaz így két embernek is.

Miért nem lehet megmondani, hogy igen, kölcsönös, de nem lehet semmi?

2022. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!