Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hozza folyton szóba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozza folyton szóba?

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom, akivel évek óta ismerjük egymást. Az ismeretségünk legelején bepróbálkoztam nála, egy bulin. Kb 4 éve. Ő visszautasított mert ő csak barátként képzel. Ezzel nem is volt baj, barátok maradtunk, és én már el is felejtettem hogy volt akkor valami. Azóta nekem is és neki is volt egy hosszabb kapcsolatunk. Viszont most mindketten egyedül vagyunk így sokat lógunk együtt. Viszont ő mindig szóba hozza az akkor történteket, és hogy ő csak barátként kezel. Én nem nyomulok rá és nem is szeretnék tőle semmit. De minden beszélgetésünkbe bele erőlteti ezt. (Pl. A multkor meséltem neki egy egyéjszakásomról, erre rávágta hogy "látod ezért is utasítotalak én vissza. Engem is csak megd*ugtál volna) Ha meg nincs ilyen téma, akkor csak szimplán idegesítően sokszor elhajtja hogy "barátok vagyunk". És állandóan szóba hozza azt a 4 évvel ezelőtti bulit. Én tényleg kedvelem de kezd nagyon idegesíteni ez. Olyan mintha élvezné, hogy lerázhat, mégha én nem is próbálkozom.


Viszont a múltkor volt egy beszélgetésünk ahol felcsattant hogy az én legrosszabb tulajdonságom az hogy nem veszem észre a nők jeleit. Ez elgondolkodtatott hogy ezzel talán fel akarja hívni magára a figyelmem...


Mindketten 28 évesek vagyunk



2022. ápr. 7. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazán az a kérdés, hogy minek tűröd ezt.
2022. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az mindenesetre imponáló, amikor valaki ilyen nyílt és őszinte a kommunikációban.
2022. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Most épp azért mert barátként amúgy kedvelem. Odaadó természet. És van egy barátnői társasága amihez közelebb akarok kicsit kerülni, és ő az egyetlen kontaktom :D

Engem amúgy nem zavar ha egotuningra akar használni és bemeséli magának hogy én többet szeretnék. Csak ezt a beszélgetésekbe bele erőltetést nem értem...

2022. ápr. 7. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben egyszer leoltanám, aztán többet nem csinálná.
2022. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tök egyértelműnek tűnik, hogy nem akar tőled semmit. Fél, hogy nem vagy a barátja, csak meg akarod dugni, és hazudsz, hogy nem akarsz semmit. Bár tudná, hogy olyan nemes indokból vagy vele, hogy zaklathasd a barátnőit.
2022. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!