Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet a vonzalom jele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet a vonzalom jele, ha egy pasi annyira közel áll hozzám (teljesen indokolatlanul), mikor beszélek hozzá, hogy érzem a testmelegét?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hogy?
2022. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy beszéltem hozzá pár szót, és olyan közel jött, hogy kb rám tapult, gyakorlatilag egymáshoz értünk, pedig egy elég tágas szobában voltunk, szóval állhatott volna tőlem normális beszédtávolságra.
2022. ápr. 7. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vonzalom, hanem taplóság, érzéketlenség. Egyszerűen nem érzi a határokat, sajnos létezik ez a típus.

Nekem pl kollégámat úgy kell odébb taszigálni mert nem érzi hogy útban van.

2022. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó a látása és a hallása?
2022. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kollégám. Szerencsére nem sokáig maradt a cégnél. Egyszerűen mindig zavaróan közel jött. De mindenkivel ezt csinálta, és valószínűleg nem tudatosan. Legszívesebben csak telefonon beszéltem volna vele.
2022. ápr. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát de ő másokkal nem így szokta. Bunkónak sem mondanám, inkább olyan rendes típus.

A hallása tudtommal rendben van, de passz :D

2022. ápr. 8. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez inkább a bunkóság, tapintatlanság jele szerintem.
2022. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!