Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

6 éve van párom. Mindennél jobban szeretem. Ezt az exem is nagyon jól tudja. De... bármikor meglát mosolyog. Szivemnek, drágámnak szólít. Hiába vagyok vele bunkó. Egyszerűen nem érti meg, hogy nekem ez nem esik jól. Ha meglátom a szivem egyből neki áll kalapálni, mert tudom, hogy megint becézgetni fog. Tisztában van vele, hogy annak idején én rettentően szerelmes voltam belé, de persze csalódtam...

Nem ismerősöm facebookon. Sőt sehol se!! De... ha kell álprofilt csinál csak, hogy ezek után rám tudjon írni...

Mért teszi ezt??


2022. ápr. 9. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem látsz a szemedtől? Hogy felbosszantson. Nagyon nehéz, de ne hagyd magad. Nézd levegőnek.
2022. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így van ahogy #1 írja teljes közöny, semmi válasz. És ha személyesen találkozol vele ne ilyen befeszülten ne kommunikál, csak húzd el a szádat, vagy vagy így testbeszéddel jelezd hogy nagyon unod és szó nélkül menj tovább.
2022. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hiába. Ezt is próbáltam. Volt, hogy nagyon csúnyán elküldtem, volt, hogy egy szót se szóltam, de akkor is ugyan ezt csinálta..
2022. ápr. 9. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 ne küld el a picsába, mert pont fel akar húzni. Ha szó nélkül tovább mész mit csinál megy utánad? Ha igen nézz utána a zaklatásnak, mert amúgy ez, hogy újabb és újabb profilokról ír ez is lehet már kimeríti ezt szóval lehet fel is jelentheted.


De amúgy ott is, ha ír új profilról letiltod szó nélkül? Nagyon fontos, hogy semmit ne kommunikálj vele, mert minden kommunikáció csak öröm neki. Valószínűleg megdugna még amúgy és azt hiszi, ha beidegesedsz az valami jel, hogy van itt még valami.

2022. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szokott utánnam jönni. Annál több esze van, hogy fel tudjam jelenteni..

Minden profilját vagy tiltom vagy meg se nézem az üzeneteket... Régebben még reagáltam rá, de már azt se. És próbálok higgadt maradni, de tudom h látja rajtam...

2022. ápr. 9. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert élvezi, és tudja, hogy még mindig hat rád.
2022. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!