Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosan kellene, hogy érezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínosan kellene, hogy érezze magát az a nő, aki tudja, hogy a párja megtehetné, hogy többet költsön a gyerekeire, mégsem teszi, de rá, mármint a nőre elég sokat költ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 17:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Én kínosan érezném magam az tuti

És eleve nagy csalódás lenne a férfi a szememben...

2022. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%

A ferfinek saját gyerekeirol van szó?


Az is lehet nekik nem a cipőt fizeti hanem a magánsulit laptopot meg miegyéb apróságokat

2022. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%

Ha meg a gyerekekre költ sokat, rá pedig nem, akkor azon megy a nyivák :D


Vagy mindkettőre sokat kellene? Éljen a fogyasztói társadalom.

2022. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2: igen, a férfi előző házasságából vannak gyerekei.

Nem fizet nekik semmi ilyesmit, programokra sem szoktunk menni velük. Mi gyakran utazgatunk, hosszú hétvégézünk, ilyesmik. Ékszereket, ruhákat vesz nekem, minden hónapban tudok menni fodrászhoz, kozmetikushoz, mióta együtt vagyunk.

A gyerektartást fizeti, ami két gyerekre 80 ezer ft, és apróbb dolgokat vesz nekik, kb 2-3 havonta költ rájuk azért pár ezer ft-ot.

Ez így nagyon egyenlőtlen helyzet? Vagy természetes, hogy csak ennyit költ a gyerekeire?

2022. márc. 1. 18:07
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem a férfi gyerekei, akkor egy alapszintű költekezésen felül miért várnál többet?

A gyerekeknek vannak szülei , akiknek az a kötelessége, hogy megadjanak nekik mindent!

Inkább büszke lehet a férfira, hogy idegenként költ a gyerekeire.

Azért a nő ne érezze rosszul magát mert a társa többet költ a rá mint a szerelmére.

2022. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
%. vagyok még nem láttam a 4. választ!
2022. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
5. vagyok
2022. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
5: lehet, rosszul fogalmaztam meg a kérdést. A férfi elvált, és a saját gyerekeire nem költ sokat
2022. márc. 1. 18:10
 9/26 anonim ***** válasza:
11%
Ki nem szarja le a gyerekeit?
2022. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
A te gyerekeid is lehetnének, Így zavarna a hozzáállása?
2022. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!