Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy pasit, akibe szerelmes vagyok és képes lennék érte megtenni bármit?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor megpróbáltam elfelejteni,de hiába. Próbáltam közeledni hozzá, de felesleges elhajtott "menj innen, hagyj békén nem vagyok rád kíváncsi,szállj le rólam"-szöveggel. Megpróbáltam már azt is hogy megutálom ,de ez sem jött be! :( Könyörgöm segítsetek felejteni nekem már darabokban van a szívem!! ezt ráadásul másodszor kapom az élettől :( Adjatok valami jó tanácsot léccy. Mert ha ez jövőre megint megtörténik velem én már esküszöm, hogy belehalok :(
2010. jún. 30. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni, egy ideig így marad. megértem, voltam már hasonló helyzetben. Megpróbálhatod lefoglalni magad valamivel, keress egy jó hobbit, mondjuk sportolj vagy jelentkezz nyári munkára, de igazán csak az idő fog segíteni, meg persze az, ha majd megtalálod az igazi Igazit :)
2010. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

hát kedves kérdező ,ez elég nehéz lehet együttérzek veled.

Nekem is hasonló dolgok járnak a fejemben, sokszor. (annyi különbséggel hogy engem nem hajtott el,csak nem lépett semmit..és az is marha idegesítő tud lenni)

Nem könnyű próbálj meg új pasik után nézni, és nem gondolni rá.

Nálam ez az időszak kb. 1,5-2 évig! tartott, bár mostmár rájöttem, hogy felesleges volt.

ha nem jön össze, akkor kész annyi.

Fogd fel úgy,hogy te jobbat érdemelsz! :)

2010. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szia! Én is ugyan ilyen cipőben jártam mint te! 4évig szerettem egy fiút, aki ráadásul az osztálytársam volt! Annyira kikészültem, hogy pszichológushoz kellet fordulnom! Sokat segített, hogy egy olyan embernek mondhatom el, aki nincs ott velem nap mint nap! Lehet neked is ezt kellene tenned! Ez nem szégyen! Hidd el nekem ha nem foglalkozik veled ez a srác akk nem érdemel meg!
2010. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat.De hidjétek el megpróbáltam már MINDENT és hiába hobbit is kerestem,elmentem a városba a csajokkal h pasit keressunk magunknak nem jött össze."már a szakadék szélén álok" (nyári munkára szerintem meg nem mehetek mivel 13vook) tudom melepo a korom de ez van: :(:(:(:(
2010. júl. 1. 10:40
 5/12 anonim válasza:
Hát szerintem akkor télleg érdemes lenne elmenni egy orvoshoz! Ő tudna tanácsot adni, hogy mit tegyél ebben a helyzetben! Én is ugy gondoltam h magamtól menni fog, hogy elfelejtsem őt, sőt bíztam benne hogyha a barátaimmal vagyok könyebb lessz, és nem fogok rá gondolni! De nem sikerült! Nekem azt mondta az orvos, hogy kezdjek el naplót írni, és írjak egy napirendet, hogy folyton tereljem a gondolataimat, és így sokkal jobb volt! Szerintem próbáld meg! Nem szabad hagyni hogy ilyen fiatalon egy fiú miatt kikészülj! Szerintem gondold meg, sokat segítene!
2010. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én nem mennék orvoshoz soha!! nekem nincs kedvem errol egy agyturkasszal dumalni! de azert koszi! és inkább adjatokpár tanácsot azzal talan lefoglalom magam .
2010. júl. 1. 20:44
 7/12 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem írni h a legnehezebb ebben az egeszben h az én szememben annyira hasonlít a kedvenc színészemre mintha a tükörképe lenne :(:(:(
2010. júl. 1. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Mintha egy kicsit túldramatizálnád. Nekem három éve tetszik valaki de soha nem kezdeményeztem nála mert visszatartott a félelem, pedig kész lennék bármit feladni cserébe, hogyha szeretne, de ezt nem mi választjuk meg. És talán a legnagyobb bukás, a legdurvább elutasítás is jobb mintha meg sem próbáljuk, de nekem mégsincs merszem hozzá. Ha van sors vagy ilyesmi, akkor az már összehozott volna minket. Az meg hogy ilyen nyíltan elutasíott téged ez a fiú...hát ha ilyen nyers volt az szerintem már bunkóság, de mindenképp jelzés értékű.
2010. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hat egyutt erzek veled. Szerintem a kor nrm nagyon szamit.

Nekem is volt egy baratom 3 honapja vesztuno ossze de ugy h o pszichologushoz kellet jarjon.

szerintem a baratok nem tudjak elfelejtetni a banatod meg egy mas pasi sem me ha megoleled az o olelese jut eszedbe.es ez eleg szar:(ha szeretsz valakit azt nem 1-2 napig teszed.

2010. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen!

de hiába nincs mit tenni ha nem akar tőled semmit!

én is majdnem összeomlottam de kerestem mást és minden rendbe jött!Én is ezt tanácsolom neked keress magadnak valakit aki szeret és hidd el előbb utóbb elfelejted!

2010. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!