Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen jogosan lehetne megsértődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen jogosan lehetne megsértődni?

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején, hogy még nem derült erre fény, nyilván nem is akarom felhozni!

A történet annyi, hogy pár hónapja vagyok együtt a barátommal. Korábban is ismertük egymást, de eltávolodtunk idővel. Még október körül kezdtünk el beszélni. Ahogy ez elkezdődött rá pár nappal később egy buliban összeszűrtem a levet egy gyerekkori barátommal, de csak egyszer, nem volt folytatása és nyilván nem is lesz. Mivel a mostani barátommal csak pár napja beszéltem akkoriban (3-4 nap lehetett) és nem úgy indult, hogy ezt egy kapcsolatért kezdeményezte volna, ezért én nem érzem ezt megcsalásnak.

Ma este egy barátnőm megkérdezte, hogy a barátom tud e erről. Mondtam, hogy nem és ha nem kerül szóba nem is hoznám fel a jövőben. Mondta, hogy megérti meg nem is, de a véleménye szerint ő nem tudna egy ilyen után a barátja szemébe nézni, fordított esetben kiakadna, meg a későbbiekben nekem lenne csak rosszabb, hogy nem mondom el.

Nyilván nem vagyok büszke, hogy volt egy egyéjszakás kalandom, de akkor szingli voltam még, nem gondoltam, hogy a chatelésünkből kapcsolat fog kialakulni...

Nektek mi a véleményetek? Ez megcsalás vagy nem?



2022. ápr. 10. 00:23
A kérdező szavazást indított:
Megcsalás
Nem megcsalás
49 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Fiatal vagy még a leírás alapján.

Ez semmi.

Ez semmiség.

Ennél sokkal keményebb dolgok jönnek még majd az életben.


Mondd el neki, de ez nem megcsalás.


48F

2022. ápr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem megcsalás, és nem kell a barátodnak beszámolni erről!
2022. ápr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1! mi értelme elmondani neki? Hogy legyen egy kis feszkó?? Na ne már!
2022. ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ne már hogy a barátnőd jobban tudja, hogy TE hogy fogod magad érezni!!

nincs helye a lelkiismeret furdalásnak. Szingliként lefeküdtél valakivel, ehhez a mostani párodnak mi köze? Milyen barátnő az ilyen? Hidd el én is jót akarok neked.

2022. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalás, a barátnőd feleslegesen önérzeteskedik!

Nincs mit bevallanod, hiszen nem voltatok együtt, ha őszinte akarsz lenni, akkor csak annyi, hogy ha megkérdezi, hogy volt -e 1 éjszakás, akkor megmondod, hogy 1x.

2022. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
#3, mert úgy érzem őt nyomasztja a dolog. Akkor inkább tegye ki az asztalra, a pasinak szerintem ezzel semmi gondja nem lesz, és onnantól boldogan élnek, amíg meg nem halnak.
2022. ápr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
6-os Nem őt nyomasztja, hanem a barátnőjét. Leírta, hogy neki eszébe nem jutott volna elmondani.
2022. ápr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem megcsalás, de ha ezzel a gyerekkori baráttal jóban vagy, valóban lehet feszültség belőle.
2022. ápr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért kéne beszámolnod róla, hogy mit csináltál szingliként?

Talán ő a ZuRaD és áldását kellene rá adnia?

2022. ápr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
Ha még nem voltatok együtt, mert nem voltatok együtt, akkor ez biza nem megcsalás. És el ne mondd neki! :)))
2022. ápr. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!