Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen jogosan lehetne megsértődni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen jogosan lehetne megsértődni?

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején, hogy még nem derült erre fény, nyilván nem is akarom felhozni!

A történet annyi, hogy pár hónapja vagyok együtt a barátommal. Korábban is ismertük egymást, de eltávolodtunk idővel. Még október körül kezdtünk el beszélni. Ahogy ez elkezdődött rá pár nappal később egy buliban összeszűrtem a levet egy gyerekkori barátommal, de csak egyszer, nem volt folytatása és nyilván nem is lesz. Mivel a mostani barátommal csak pár napja beszéltem akkoriban (3-4 nap lehetett) és nem úgy indult, hogy ezt egy kapcsolatért kezdeményezte volna, ezért én nem érzem ezt megcsalásnak.

Ma este egy barátnőm megkérdezte, hogy a barátom tud e erről. Mondtam, hogy nem és ha nem kerül szóba nem is hoznám fel a jövőben. Mondta, hogy megérti meg nem is, de a véleménye szerint ő nem tudna egy ilyen után a barátja szemébe nézni, fordított esetben kiakadna, meg a későbbiekben nekem lenne csak rosszabb, hogy nem mondom el.

Nyilván nem vagyok büszke, hogy volt egy egyéjszakás kalandom, de akkor szingli voltam még, nem gondoltam, hogy a chatelésünkből kapcsolat fog kialakulni...

Nektek mi a véleményetek? Ez megcsalás vagy nem?



2022. ápr. 10. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A kedves barátnőd vajon miért pont most akarja kavarni a kakit? Miért jó neki, ha te bevallod ezt? Egyértelmű, hogy nem a jószándék vezeti. De az se biztos, hogy barátnak kell hívni az ilyet. Ezen gondolkodj, jobban jársz.
2022. ápr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Huh, most összegezve próbálok válaszolni, nem tudom ki mikor mit írt:

23 éves vagyok, barátom 26 (utóbbit igaz nem kérdeztétek), szóval nagyjából igen, fiatal vagyok.

A gyerekkori barátommal nem voltam akkor se, meg most se napi kapcsolatban. Tiniként együtt jártunk edzésre, néha közösen bulizni, ott lettünk barátok, de mi is eltávolodtunk idővel. Ő max annyiban "veszélyes", hogy egy városban lakunk, és nincs kizárva, hogy összefutunk valahol.

Barátnőm az ország másik végén lakik, most volt az egyik csajos összejövetelünk. Mem gondolnám, hogy el akarná mondani ezt a barátomnak, de ha valahonnan tudomást szerezne a barátom erről, legalább tudnám kitől/kiktől származna az infó.

Engem nem frusztrál a dolog, leírtam az okokat miért. A véleményetek akartam kikérni erről a csalás-nem megcsalásról, mert nálunk szerintem 10-20 percig ez téma volt...

2022. ápr. 10. 08:59
 13/14 anonim ***** válasza:
39%
Én mondjuk szeretném tudni, hogy akivel napok óta ismerkedek, azt épp más dugja. Nem megcsalás, de elég elgondolkodtató.
2022. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát és a barátnődet sem. 3-4 napja beszéltetek. Úristen micsoda elköteleződés!


Nemár. Az még nem jelentett semmit, ne hidd hogy a barátod fordított esetben nem tette volna meg.

Az egyéjszakást meg ne szégyelld. Nins benne semmi szégyelnivaló ha jó volt mindkettőtöknek. Ne legyél olyan szigorú.

2022. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!