Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan lánnyal, akinek kövér a családja?

Figyelt kérdés
Tinderen hihetetlen módon, de matcheltünk, talán ő a legszebb a kevés közül aki eddig volt. 19 éves, sajnos nem vékony típus, de jelenleg még nem kövér. Megtaláltam facebookon is, van fent a családjával fotó. Nagyon aranyosak, de az anyja nagyon kövér, a tesója is, az apja közepesen. Ilyen jó májashurkaevő vidéki családot képzeljetek el. Végignézve a képeit, régebben husibb volt, most mintha talán fogyott is volna. Bombanő lehetne ha edzene is és nem hagyná el magát, de ilyen háttérrel nagyon necces, én pedig hosszútávban gondolkodom.
2022. ápr. 12. 20:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem célozz a test súlyára. Ki tudja még bármi lehetne.
2022. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Te inkább hagyd meg másnak!
2022. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Mi az hogy ne célozzak? Ahogy az anyja kinéz, az számomra elfogadhatatlan. Ha én is odáig jutok hogy úgy nézek majd ki, akkor ő is nyugodtan szakíthat velem, az elején jobb ezeket tisztázni.
2022. ápr. 12. 21:04
 5/40 nemaRendőrség ***** válasza:
17%

A felkarját kell megnézni minden nőnek. Az mondja el, hogy időzített bomba-e vagy sem.


Ha mindenki kövér a családjában akkor náluk az a "szokás"

2022. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
25%
Nem!
2022. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%
Előre tudod, hogy 10 év múlva gyerekekkel, hitellel kibaszhat, mert beles lettél? Love is in the air...
2022. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a prioritása, itt nem arról van szó hogy felszedsz 5-6 kilót, hanem inkább 20+ felesleg van rajtad, vagy még több. Ez elfogadhatatlan ha egyébként csak az illető tehet arról, hogy zabál és nem mozog.
2022. ápr. 12. 21:23
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, itt feketén-fehéren leírják a férfiak, hogy az egyetlen fontos a nőben a súlya. Ha ezt közlöd vele őszintén, emelem a kalapom, és ha igent mond, hajrá.
2022. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
A súlya és az alakja, ami a kinézetet jelenti és erős összefüggésben van az egészségével. Sajnálom, nekem egészségfétisem van, én sem vagyok hibátlan, de egy párkapcsolatban az egyik alapcél lenne, hogy ebben támogassuk egymást és a gyerekeinket is erre neveljük.
2022. ápr. 12. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!