Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lökjem el magamtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lökjem el magamtól?

Figyelt kérdés
Van egy férfi munkatársam aki nagyon be jön. Néha ő is küldi a jeleket hogy én is neki. De neki van barátnője. De sajnos minden nap rá gondolok és gyorsabban ver a szívem mikor ott van a közelembe de én ezt így nem szeretném csinálni. Hogy lökjem el magamtól hogy el felejtsem és ne érezzek iránta semmit. (Ha bunkó vagyok vele rosszul esik neki)

2022. ápr. 14. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bunkónak lenni, egyszerűen csak tarts a távolságot. Nem kell jeleket küldeni, ha beszélgetni akar, akkor mondd meg, hogy nem érsz rá.

Ha megkérdezi, hogy miért vagy vele ilyen, nyugodtan megmondhatod, hogy azért mert van barátnője.

2022. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha bunkón viselkedsz csak magadat égeted.

Ne vedd a jeleit.

2022. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem undorodsz az ilyentől?

Képzeld el hogy a barátnője vagy és más csajokat ugyan így szédít!

2022. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg tőle, hogy "Nem veszed észre magad!"
2022. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!