Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nézik szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nézik szerintetek hogy magamtól lett lakásom vagy a fenekem alá tették?

Figyelt kérdés

Volt 5 millió ft magam által összegyűjtött pénzem, a családtól kaptam 10 milliót örökség nekem való továbbadása útján és még vettem fel 5 millió ft lakáshitelt, aminek kevesebb mint 40 ezer a havi törlesztője. Így tudtam venni itt a vidéki nagyvárosban ahol lakom egy jobb 1,5 szobás lakást 18-ért. Szerintetek a nőknek számít ez ismerkedéskor, hogy valaki magától ér el mindent az életben, vagy kap segítséget is?


28/F


2021. jan. 13. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy általában nem tudom, hogy a nők nézik-e...de én nem azt nézem. Azt nézem, jelenleg hogyan áll az anyagiakhoz. Hisz most akkor te dobtad volna vissza az örökségedet, csak hogy jobb megítélésben részesülj, hogy te csakis saját erődből hoztad össze a lakást? Senki sem lenne ilyen hülye. Úgymond, senki nem tehet arról, hogy örököl :)
2021. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ember viselkedésén múlik. Ha egy elkényeztetett p***cs, aki semmiért nem küzdött meg soha, és még fel is vág vele, az nyilván nagyon gáz.


Egyébként ismerkedéskor nyilván nem fog kimutatást, számlákat kérni arról, hogy miből lett lakásod.

2021. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van ez szerintem. 👍
2021. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem rakták a feneked alá, mert hitelt fizetsz+neked is volt pénzed.

De szerintem ezt el sem kell mondani, vagy be kell számolni hogy mire honnan lett pénzed?

2021. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Engem spec az se érdekelne, ha nem lenne saját lakásod, de biztos van, aki máshogy gondolkozik.
2021. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
ha bejön a pasi nem zavarja őket az albérlet sem 30 felett sem
2021. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
egy dolog érdekli őket, lássa el magát, tudjon egyedül megélni. Hogy most lakás vagy albérlet az nem számít még 35 évesen sem.
2021. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel? A lényeg, hogy van és tisztességes úton szerzett pénz.


Engem csak az zavar, ha valaki mindig anyuciék pénzéért kuncsorog, holott mondjuk már évek óta dolgozik. Az elkényeztetettség és az önállótlanság az, ami nem vonzó, de a te esetedben szerintem nem erről van szó.

2021. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nőként nem érdekelne olyan szempontból, hogy emiatt leminősítenélek téged vagy bárki mást. Ugyanis most őszintén, a mai világban egy fiatal ember mégis honnan a fenéből tudna összevakarni annyi pénzt magától, hogy fullon önerőből vegyen egy lakást? A fővárosban ez teljesen lehetetlen az itteni ingatlanárak miatt, de szerintem még vidéken is nehéz lenne egy normális méretű és színvonalú ingatlant vásárolni szülői segítség nélkül.


Annyiból érdekelne csak a dolog, hogy milyen a hozzáállása a pénzhez, a munkához úgy általában, meg hogy milyen típusú családból jött és a szülei milyenek, de ezek a dolgok is csak amiatt érdekelnek, hogy a férfi jelleme milyen.

2021. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Örülök ha van valamije oszt' jónapot.
2021. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!