Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit reagálnátok hogyha a pasinál akivel már egy ideje ismerkedtek, jegyzeteket találnátok, amelyekben rólatok írt fel infókat?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy olyan dolgokat írt fel amiket nem kéne hogy tudjon rólatok…


Hanem olyanokat, amiket elmondtatok neki.


De ez akkor is furcsa, nem?



2022. ápr. 16. 13:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Melyik vagy te? Aki talált, vagy, aki jegyzetel?
2022. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Arra, hogy több lánnyal isnismeredik és nem akar minket összekeverni.
2022. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1. Ha kaptam pár választ a kérdésre, akkor elárulom…


Ha már most leírnám, befolyásolnám a válaszokat.

2022. ápr. 16. 13:23
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen igazad van.

Jó, akkor én is leírom mit gondolok. Nekem sajnos valószínűleg az jutna eszembe, valamilyen személyiségzavara van,és próbál összefüggéseket keresni, valami után nagyon kutakodik , ül felette ,többször előveszi próbál következtetéseket levonni…szóval pörögnek a fogaskeresek ezerrel, de szerintem nem jó irányban. Hiszen ezt gyakran más is megteszi fejben,hogy újra játszak, de szerintem, aki le is írja, az nagyon keres valami mögöttes tartalmat…kicsit a skizofrének jutnak eszembe, ezért gondolmám,hogy vlamilyen mentális zavara lehet.

2022. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Vagy személyiségzavar vagy többekkel is ismerkedik. Ez a kettő ugrott be elsőre :O
2022. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
A pszichopaták szoktak minden részletre kiterjedően kutakodni, a skizofrének el vannak veszve a saját mentális labirintusukban...
2022. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
A skizofréneknek vannak téveszméi Pl. Üldözéses , gyakran értelmezik félre a szituációkat, tévesen ítélik meg a másik ember személyiségét ( negatív irányban) pl.főleg, ha skizoaffektív….ezért írtam . És mindezekből kifolyólag igenis gyakran előfordul az ő köreikben is a monitorozáshoz hasonló tevékenység
2022. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Menekülnék.
2022. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%

Nyilván én is furcsálnám egy kicsit, de ettől függetlenül lehet teljesen normális ember, mindenkinek van hóbortja.

De ez attól függ leginkább , hogy milyen stílusban írna rólam. Ha egy író teszi meg, pl az nem is olyan meglepő.

2022. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy lennék vele hogy rossz a memóriája, de kedveskedni szeretne a jövőben, hogy mennyi mindent megjegyzett róla. Közbe pedig csak leírta, nehogy elfelejtse.
2022. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!