Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a volt férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt férjem?

Figyelt kérdés

48 éves én 35 vagyok. Másfél éve váltunk el. Van két közös gyerek. Volt egy barátnője, havonta egyszer előadja, hogy szakítottak. A nő 36 éves.

Most mutatott egy modell alkatú 20 éves lányt, hogy ő a barátnője. A vicc az egészben, hogy látásból és névről ismerem a lányt, ráadásul van barátja. Kötve hiszem, hogy az exem a nagy szerelme. Pénze sincs, szóval arra sem lehet fogni. Miért menőzik, miért hazudik? Nyilvánvaló, hogy sem én 35 évesen, sem pedig az előző 36 éves barátnője nem úgy nézünk ki mint egy 20 éves lány. Egyikünk sincs elhízva, meg adunk magunkra, mégiscsak 15 évvel idősebbek vagyunk.

Amíg fújtam a nőjére, addig jóban voltak. Miután kezdtünk normális viszonyban lenni, rögtön szakítottak és állítása szerint akkor jött a képbe a 20 éves lány.


2022. ápr. 16. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Inkább az a kérdés ,miért foglalkozol vele?
2022. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, van barátom.

Azt nem értem, hogy miért jó neki, hogy hazudik. Ez nem az első eset. És nem csak nőkkel kapcsolatban. Kocsit vett, kutyát vett, viszont a gyerekek előtt nem is titkolja, hogy ez nem igaz.

2022. ápr. 16. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarja, hogy birizgálja a fantáziádat és járjon rajta az agyad!

(gondolom nem békében váltatok el)

2022. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Bántalmazott lelkileg és fizikailag is.

Pár hónapja próbálkozott, így szeretlek, úgy szeretlek, természetesen elküldtem. Ma is itt volt a gyerekeknél, kérte, hogy adjak neki puszit, nem tettem meg, hazaküldtem. Akkor vagyok nyugodt, ha több hétig nem jelentkezik.

2022. ápr. 16. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő még nem zárta le!
2022. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ennek még hosszú ideig nem lesz vége, a kisebbik gyerek 4 éves.
2022. ápr. 16. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy féltékeny legyél, megbánd, amiért vége lett. Legyezgetné a hiúságát, ha évekig sírsz utána.
2022. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!