Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nemszeretem a férjem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nemszeretem a férjem mit csináljak?

Figyelt kérdés
10 eve vagyunk eggyütt,3 gyerekünk van! Ő elötte volt egy komoly kapcsolatom, nagyon nagy szerelem volt az és most felbukkant, mintha ujra szerelmes lennék de a ferjem mar nem szeretem!
2015. márc. 16. 19:07
 1/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Keso" banat,eb gondolat.
2015. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeresd a régi palidat.
2015. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Lekváros buktát, miért mentél hozzá , ha az nem volt nagy szerelem?
2015. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah és ha válnátok, ne semmizd ki... 3-as voltam.
2015. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A régi szerelmeddel ne találkozz,ne beszélj vele. Ez nagyon nehéz lesz,de ha a családod az első és a hàzasságod és ezt szeretnéd rendbe tenni,akkor ezt meg kell tenned. Tervezzetek több romantikus programot,még ha nem is vàlt ki belőled érzést,gondolkozz el rajta,hogy a másik férfit miért szereted jobban. Nálunk is volt ilyen,én elmondtam a helyzetet és a pàromtól kértem segítséget,segített is minden balhé nélkül. Persze ez szarul esett neki,de nàlunk et normális,hogy veszekedés nélkül ezeket is megbeszéljük.
2015. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez csak fellángolás a régi szerelem iránt, most újra feltűnt, csak a szépet és a jót látod benne, de hidd el, nem történt ok nélkül, hogy véget ért az a szerelem még akkor. Most csábító, de légy kitartó! Szakíts meg vele minden kapcsolatot és pár hét múlva el fog minden múlni. Ha viszont hagynád most kibontakozni, annak valószínűleg mindenképpen rossz vége lenne, mert a családod széthullana, a láng meg lehet egyébként is alábbhagyna és akkor ott vagy, ahol a part szakad...

Kitartás! Nem egyszerű, de még most kell nemet mondanod, nekem ez a véleményem.


22N

2015. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BulmaSwan ***** válasza:
100%
Mikor jöttél rá, hogy nem szereted a férjed? Az ex férfi felbukkanása előtt vagy után? Ha utána akkor lehet csak ilyen "újbóli fellángolás/ újra fiatalnak érzem magam" dolog.(Nehogy megsértődj!) Ha már előtte akkor nehéz kérdés, hisz akkor nem az "új-régi" férfi miatt van. A gyerekek miatt megérné együtt maradni, de nem biztos, hogy az hosszútávon jót tenne nekik/nektek. Hisz egy idő után a színlelés is nehéz lesz. Nyilván nem mi fogjuk eldönteni, hogy mit tegyél. De megcsalni eszedbe ne jusson.
2015. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megcsalni eszembe se jutott,de ezt a házasságot rendbehozni nem lehet szerintem! Ezt nem a régi szerelem miatt van,probaltam helyre hozni de nem megy! Csak élünk egymas mellett, telnek az evek boldogtalanul! :( a gyerekek miatt nincs eröm kilepni! Ő értük csinálom!
2015. márc. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!