Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak fogyjak tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak fogyjak tovább vagy a férjem "tartsam" meg?

Figyelt kérdés

165cm vagyok 75kg között mozogtam, mióta a versenytàncot abbhqgytam.

Elegem lett hogy nem merek kimozdulni mert mindenki lekövèrez!

Drasztikus fogyókúràba kezdtem most 65vagyok erre a fèrjem kijelentette hogy gebe lettem ha tovàbb fogyok akkor ő nem tudja mit tesz mert màr ìgy sem kívàn ennyirra mint règen, meg nem tudja elviselni hogy egy reggelit ebèdet sem tudunk együtt elfogyasztani, nem vihet ètterembe stb..,

Az èn cèlom az 50 lett volna (habàr ennyi soha sem voltam max 11èvesen)

Mit tennètek a helyemben?

Egyèbkènt nagyon jó ember, szeretem nagyon. Mindig mellettem àll (na jó ebben nem) mindenben segít, tènyleg twljes erővel a csalàdjàèrt èl....


2015. aug. 14. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

50kg én vagyok 151cm magassághoz, és nincs túlsúlyom. Ha ebből indulok ki, ez a te magasságodhoz kevés lenne.

Másrészt koplalni nem egészséges, szóval ha nem sporttal fogysz, hanem csak étrenddel, annak nem lesz jó vége.

2015. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én magamra hallgatnék, ha nem tetszem magamnak, változtatnék s ilyen zsarolásoknak nem engednék.
2015. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

esetleg linkelnél képet az alakodról? mert nem mind1, hogy milyen vagy most...


am egészségügyileg jelent bármi problémát?


22F

2015. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem jelent...
2015. aug. 14. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

amúgy nekem pl a nőiesen telt alak tetszik (nem az elhízott folyós alak!!), és az ilyen lányokban az zavar a legjobban ha ők nem fogadnák el magukat...nem képesek elhinni, hogy jó az alakjuk és úgy tetszenek másoknak...

A vékonyak is lehetnek "giliszták" és a teltek is lehetnek "disznók" mások szemében...de egy mosolygós lány már teljesen más mint egy szégyellős céltábla akibe az is belerúg aki észre sem venné...


Viszont ez itt a te döntésed...

Elfogadod magad ilyennek? vagy minden áron fogyni akarsz?

A férjed szereti rajtad a pluszt és megértem, hogy baromira zavaró, hogy nem lehet veled egy rendeset enni, illetve előtted kb nem is ehet pörköltet pl, mert neked rosszul eshet ugye a látványa...

2015. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz kérdés.

Nekem akár hízna, akár fogyna a párom, ugyanúgy tudnám szeretni, vonzódni hozzá.


Viszont egy másik kérdésben (csak ott a hölgy meghízott, azért nem kívánta a férje már annyira, tehát fordított eset), sokan írták azt, hogy a legtöbb embernek ez számít. Tehát hiába szeretik a másikat, a vonzalom egy más tészta, ha változik a külseje, lehet nem tudnak már úgy hozzá vonzódni.


Ezek alapján elhiszem, hogy ha a férjednek az eddigi alakod tetszett, az volt a vonzó, a mostani már nem az. Ha egy kapcsolatban fontos a szexualitás (és a legtöbb kapcsolatban azért valamilyen mértékben az) és az egyik fél elveszíti a vonzalmát a másik iránt, mert megváltozott a külseje, az hosszútávon akár tönkre is teheti a kapcsolatot.


Viszont nem elhanyagolható, sőt talán a legfontosabb, hogy te hogy érzed jobban magad a bőrödben, milyen alakkal, milyen életstílussal, étkezési szokásokkal, stb.


Más: a drasztikus fogyókúrával nem sokra mész, igaz látványos, de egész életedben nem fogod tudni tartani és minden kiló duplán fog visszajönni.

Csak teljes és tartós életmódváltással tudsz tartós eredményt elérni.

Az 50 kiló kevés a magasságodhoz képest. Nem lehet, hogy csak az a baja a férjednek, hogy ennyire bezsongtál és átestél a ló túloldalára ezzel a kitűzött súllyal?

2015. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 saveme ***** válasza:

Ne legyél már hülye! A férjednek kell tetszened, nem a szomszédnak. Ha neki jó voltál 70 kilósan is, akkor erőszakkal is változtasd meg a gondolkodásodat és fogadd el magad! Lehet tükörbe is mondani, amit szeretnél, hogy elhiggy, és a lényed része legyen.

Identitásra feküdj rá, mert az a férjednek is az agyára mehet majd idővel, hogy téged kell támogatnia, mert te nem tudod ki vagy.

2015. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!