Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képesek lennétek olyan emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek olyan emberrel párkapcsolatba lépni, aki nem szereti a strandot és évente 1-nél többször nem akarna külföldre utazni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 13:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a férjem. Utálja a strandot, ha rajta múlna, sose menne, de a kedvemért, illetve kedvünkért néha azért hagyja magát elrángatni. Egyébként ő magától nyaralni se ment volna soha, oda is én kezdtem el elrángatni, most már azt az évi 1-et szereti, de nem igényel többet. Ezzel én ki tudok békülni simán.
2022. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, lehet, én vagyok eltévedve, de nagyon nem azt látom a magyar valóságnak, hogy az átlagember évi többször külföldre megy üdülgetni. Sőt, az sem éppen gyakori, hogy valakinél minden évbe beleférjen egy ilyen utazás. Mondjuk kérdés, mit értünk külföld alatt. Ha Ausztriát meg Horvátországot, akkor végül is megoldható, de arra belátható időn belül ugyanúgy rá lehet unni, mint Magyarországra.

Strandot én is elkerülöm, ha csak tehetem.

2022. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!