Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért választ ilyen párt magának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ ilyen párt magának?

Figyelt kérdés
A volt férjem sosem akart gyereket, saját bevallása szerint felesleges a gyerek, sosem foglalkozott a gyerekével. Most meg összejön egy olyan nővel, akinek van egy egy és egy három éves gyereke. Tudom, nincs közöm hozzá, csak hátha megvilágosodnék. A saját nem kell, a másé igen. És nem féltékeny vagyok, csak a gyerekemet féltem.
2022. ápr. 18. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A más gyereke is csak addig lesz neki fontos amíg hajt a csajra.

Amikor már nem lessz neki fontos. Akkor ugyan úgy nem fogja érdekelni hogy mi van velük.

2022. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Mi köze van a gyerekednek a kérdéshez?
2022. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
#2 Hát én ahogy leszűrten van neki gyereke a nőtől, hiába nem akart. Aztán elhagyta őket, egy szintén gyerekes nőért, a sajátjára meg mindig is sz.rt..
2022. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy féltem a fiamat. Sosem volt buta gyerek, mindent levette rögtön. Attól félek, hogy kevésnek fogja magát érezni, mert az apja vele nem foglalkozik, az új nő gyerekeit meg hurcolássza mindenfelé.
2022. ápr. 18. 22:08
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 jól érted. Van egy közös gyerekünk. A nem akart gyereket az úgy jött, hogy mikor beszéltük a gyereket, hogy legyen, akkor ő is benne volt. Gyorsan össze is jött, akkor még úgy tűnt, örül. Aztán pár év múlva közölte, hogy ő nem akarta. Sosem ment vele legózni, kisautózni, focizni. Együtt sem mentünk sehova, mert ő fáradt, nem ott jár az esze, unja a játékot a gyerekkel. Én jöttem el, mert nem bírtam tovább. 11 és fél volt a közös gyerek, akivel a mai napig nem tud mit kezdeni. Most pedig egy olyan nővel jön össze, akinek két ilyen kicsi gyereke van. Gondolom az tetszik neki, hogy a nő tőlem kB 15 évvel fiatalabb, vékony, mert az ő szemében ez a legfontosabb a kapcsolatban.
2022. ápr. 18. 22:13
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
A másik nő jobban néz ki. A gyerekek ebben a sztoriban nem számítanak.
2022. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6 ezt full látatlanban pont nem lehet eldönteni.
2022. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tök átlag nő, semmi extra. Kicsit hasonlít a 15 évvel ezelőtti önmagamra.
2022. ápr. 18. 22:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle!

A fiad jobb ha távol marad tőle!

2022. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
vagy lányod
2022. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!