Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásol itt a másik ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásol itt a másik ember felhasználó neve abban, hogy válaszoltok-e a privát üzenetére?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 22:37
1 2
 1/16 Lábfétises Beteg Incel Férfi válasza:
87%
Nekem nem írnak vissza.
2022. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt már innen randim, meg egysmás randi után.Józsi bácsi 64F
2022. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Nekem még sem randim sem semmi más nem volt innen.


37F incel

2022. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Sok minden befolyásolja.

A neve nem is annyira. Az, hogy a téma mezőbe mit ír, az már inkább. Ha csak egy karaktert, vagy értelmetlen karaktersorozatot, az már eleve mínuszról indul. Ennél még egy smile vagy ha kihúzza egy gondolatjellel is jobb.

Akkor befolyásolja még a téma, hogy miről ír. Az, hogy hogyan ír. Az, hogy van-e hangulatom beszélgetésbe belemenni. Meg az is, hogy lehetőségem van-e rá.

Bár hozzá tartozik, hogy leginkább a szexualitásban szoktak rám írni, másfelé nem is annyira.

2022. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bár egyszer volt csak innen kapcsolatom.


F

2022. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Vannak bizonyosak, akiknek nem írok vissza.
2022. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Csak azoknak nem írok vissza, akik perverzek, trágárak, kötekedni akarnak, vagy az üzenet tartalmából lerí, hogy mentális problémája van.Egyébként ha normális stílusban ír valaki, aki szívesen kibeszélek vele egy-egy aktuális témát.Ismerkedős privátokra sem válaszolok.
2022. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
#7 akkor*
2022. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2022. ápr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

A szex kategóriából nem szoktam visszaírni. Valaszolok egy kérdésre és annyi infót osztok meg ami benne van. Nem akarok többet, és nem is érdekel annyira a téma. De ha csak egy igen/nem-et is írok jön a miért igen/nem? Kérdés. Ezekre nem szoktam válaszolni.


A nickname meg nem érdekel, mert itt lehet bárki bármi.

2022. ápr. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!