Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád: huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád: huszonévesen férjhez menni és gyerekeket szülni, vagy inkább sokat utazni, világot látni, tapasztalatokat szerezni, majd 35 felett megállapodni és családot alapítani?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 13:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%

Elsőt míg van emergiám gyerekre, amikor meg felnő 30-40 közt leszek még "csak", amikor szexisen virulhatok még esetleges válás után is..


40 év korul kisgyerekkel bajlodni a halál. Pláne válás tetején ha ezt is szamitasba veszem..aztán 8 azni sem nagyon lehet mert tappenz meg teli tavaszi nyári szunet. Munkaviszonyban is fennakasztana.


Mindenképp jobb fiatalon letudni szerintem. De sokaknak fiatalon semmilye nincs felelősségtudata sem.

2022. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
A másodikat választottam, azzal a kiegészítéssel, hogy egyáltalán nem akartam gyereket, és szerencsére a párom is hasonlóan gondolkozik, nem alapítunk családot, ketten vagyunk.
2022. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%

Kinek melyik.

Nyilván borsod,nyírség,baranya megye szegény lányai az első alkalmas pasival családot alapítanak, hogy megfogják a pasit, és kitörjenek a szegénységből.

Ezt az életkarriert sok társkereső profilján és képein meglehet ismerni.

Ők azok a csajok ha a pasi kb kicsit átlagtól jobban él, már a 2. randi után kötöznének, minden cuccukkal, ami kb egy bőrönd.

2022. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Az elsőt, bár nem a huszas éveim elején, hanem a második felében. 35 éves korom után én már nem akarnék gyereket vállalni és ha akarnék se biztos, hogy összejönne.
2022. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Ez így nagyon sarkos, ennél azért többféle életút létezik.
2022. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
25 voltam, amikor szültem. Most, 39 évesen azt látom, a korombeliek bölcsisekkel bajlódnak, míg én élem világom, van egy szuper nagylányom, akivel baráti a viszony. 50felett már nem biztos, hogy ugyanilyen támogató anyja tudnék lenni egy kamasznak. Nem bántam meg az első verziót.
2022. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%

Legalább 6.engem igazolt

(1)

2022. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
A kettő közötti arany középutat választottam. Végigutaztam a húszas éveim elejét, közepét. 27 évesen mentem férjhez. Most 30 vagyok és dolgozunk a baba projekten, ezt az életkort gondoltam ideálisnak. 35 évesen már nem akarnék szülni.
2022. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem szülnék gyereket, ha azt valami letudandó rossz dolognak tartanám.
2022. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Egy felelős anya nem csak rozsaszin ködfelhőt lát egy gyerekben utolsó. Igenis kovesz az emberből es rendesen. Nem a reklámokban kell hinni ahol mindenki cukin mosolyog.
2022. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!