Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Házasság vagy élettársi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina0318 kérdése:

Házasság vagy élettársi kapcsolat? Ki mit választana? Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 10:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Házasság.
2017. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Házasság.
2017. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha már papírt írsz alá (az élettársi kapcsolathoz is kell), akkor már inkább a házasság. Maradi vagyok, ez van. Azonos nemű pároknál, ahol nem opció a házasság, ott maradhat az élettársi kapcsolat, de úgy egyébként nekem azt jelezné, hogy most így átmenetileg oké, de nem hajlandó vállalni a felelősséget és ténylegesen elkötelezni magát mellettem, ha nem akar házasságra lépni velem, csak a "nesze semmi, fogd meg jól" élettársi kapcsolatra hajlandó.
2017. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%

Hazassag. Mert a parom felesege szeretnek lenni.

Az elettarsi kapcsolat..hat...

En falurol jovok, ott a csoro hulyek eletmondja az elettarsi kapcsolat

2017. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
egyik sem :D
2017. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Ha akartok gyereket, akkor házasság.

Aki nem házasodik, mert félti a szabadságát, nehéz elválni, fogságnak tekinti stb, azzal biztosan nem vállalnék közös gyereket.

2017. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
csakis házasság
2017. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Se gyereket,se hàzassàgot nem akar. Igaz,gyereket màr én sem. Van kettő. Összeköltözés előtt àllunk,de engem ez nagyon bànt. Bízhatok egyàltalàn abba,hogy ez esetleg megvàltozik?
2017. szept. 17. 11:20
 9/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem bíznék a helyedben.

Amúgy a házasságra szavazok.

De így nincs értelme várnod, nincs mire.

2017. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

Ha már van két gyereked és nem akartok többet, szerintem felesleges a házasság. Azt nézd meg hogy mellé milyen ember, hogy bánik veled és a gyerekekkel. Ha jó ember és megbízol benne, ne görcsölj az esküvőn.

Válás esetén nagyon bonyolult lehet és a gyerekek nem az övé, szerintem nem hiányzik neki a sok bonyodalom, szeret téged így is.

2017. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!