Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nő részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő részéről mi fér bele a kezdeményezésbe, ami még nem rib.nc.s?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy félre érthető legyen.
2022. ápr. 19. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

"ami még nem rib.nc.s?"


Ebben az országban? Inkább hagyjuk.

2022. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
nem értjük félre, tudjuk, hogy az vagy
2022. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nincs olyan hogy riibancos... Kezdeményezz nyugodtan, vagy bátran...


29/F

2022. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Aprog esztusok

Vevő vagy a vicceire keresed a tarsaságát jelolgeted a facen ott ugralsz körülötte

2022. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a kezdeményezéstől is ringyó valaki akkor nekem már lőttek😂

Csak add önmagad és ne taktikázz, szerintem ez a kulcs:)

2022. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na de látjátok. Első két komment is...



Nem arra gondoltam, hogy rámászok,eszembe sem jutott ilyesmi.

2022. ápr. 19. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem tanulj meg előbb nirmálisannkezdeményezni. És akkor még nagyon messze leszel attól ami már riibancos lenne.

Például a nőkre is legyen hogy illemtudóan, de nem túl tolakodóan mennek oda egy dérfihoz, esetleg baráti társasághoz. Kedvesen félrevonja, és esetleg elkéri az elérhetőségét amin később randevút beszélhetnek meg. Pont ugyan azok a “szabályok” vonatkoznak rájuk is mint ránk. Csak ők szebbek is. :)


29/F

2022. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. simán odamehetsz beszélgetni, érdeklődni valakihez, aztán esetleg meg is mondhatod neki, hogy szimpatikus neked, és szeretnéd őt jobban megismerni. (Bár én tipikusan béna vagyok a női szempillarebegtetések és mindenféle jelek dekódolásához, szerintem sok férfitársam is így van ezzel. Plusz sokszor jön a hiszti, ha azt is jelnek vesszük, amit nem kellett volna, és kezdeményezünk.) Ha esetleg olyan valakinél akarsz kezdeményezni, akit már jól ismersz, akkor megcsinálhatod azt, hogy elmész mellette, közben finoman megérinted a vállát, visszafordulsz, és rámosolyogsz. Ez szerintem egy olyan közeledés, ami eléggé félreérthetetlen, mégsem rybancos, nem ülsz az ölébe, nem tolod a melleidet az arcába.
2022. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Odamész az adott személyhez és beszélgetni kezdesz vele. Mosolyogj rá, "véletlenül" érinsd meg, hívd el randizni stb.
2022. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Manapság már az is csoda egy nőnél ha ő áll szóba először egy faszival.


Ha te mész oda, te köszönsz először te szólítod meg....ez már egy csodával felér...

2022. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!