Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek mik a részéről? Kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mik a részéről? Kezdeményezés vagy csak egész véletlenek?

Figyelt kérdés
Az a fiú, aki tetszik nekem is, több olyan dolgot csinált már, amiből lejön az, hogy talán tetszenék neki. Többször volt olyan, hogy megfogta pl a derekam vagy a vállam, azután pedig hogy megérintett, mintha megijedt volna tőlem, úgy éreztem hogy menekült tőlem. Odajött hozzám kérdezni valamit, majd ekkor is megfogta a vállam, pedig ugyanezt mástól is meg tudta volna kérdezni, pedig én még távolabb is álltam tőle. Ezek talán kb 2-3 hónapja voltak, azóta nem nagyon ért hozzám, csak órákon szokott bámulni, meg szünetekben is, ha távolabb vagyunk egymástól. Én is próbálok vele szemezni, de hozzáérni nincs alkalmam túl gyakran, mert nem nagyon szoktunk beszélni. Szünetekben is ha az egyik barátnőmmel vagyok, nem hogy leülne mellém, pedig ott a hely mellettem, nem, ő elül tőlem távolabbra. De akkor miért csinálta azokat, meg miért bámul?? Ezeken kívül még volt pár dolog, pl megvédett egy-két alkalommal, vagy megdícsért, érdeklődött felőlem, vagy beültetett órán maga mellé, de ezek már abbamaradoztak.. Mit csináljak? Szerintetek feladta, hogy összejövünk, ha egyáltalán tetszek neki? Mert megfigyeltem, és egyik barátnőmmel sem csinált ilyeneket. Talán jelzésre vár tőlem, de hogyan, mikor leblokkolok a közelében meg teljesen elpirulok? Vagy mi oka volt ezeket csinálni?
2013. márc. 21. 22:57
 1/4 cico256 ***** válasza:
Szép is tinik ügyei. Írj szerelmes levelet :) Én mindig szerettem olyat kapni. Nem kell semmi konkrétat írni csak, hogy tetszik észre vetted, hogy néz és nem bánod, talán neked is tetszik. Viszont neked nőként neked elég utalgatni..:P Remélem tudtam segíteni 21/f
2013. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Baccardi01 ***** válasza:
Az egyszer biztos, hogy bejössz neki. A levélírást én is jó ötletnek tartom.
2013. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
v mongyad neki h frankón odavagy érte légy z enyém jee!! aztán max leüt de erre kicsi az esély ha jó nagyok a melleid akk nyert ügyed van
2013. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát az utolsó az nagy forma az tuti :D :D

és sztem is jó lesz egy levél

2013. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!