Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek, vagy ne legyek szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek, vagy ne legyek szerető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férfiként nemrég kapcsolatba kerültem egy nővel, akinek párja van.

Minden ment a maga sorrendjében, megismerkedtünk, "randiztunk", majd szeretkeztünk, már kétszer is.

Na de jött a probléma... A nő úgy döntött, hogy megpróbálja helyrehozni a kapcsolatát a mostani palival, viszont kijelentette, hogy velem azért még lefeküdne... (érdekes helyrehozás ez,na mindegy).


Rajtam a döntés. Nem voltam még ilyen helyzetben.


Legyek a szeretője, konkrétan pénzt,energiát,törődést nem rá fordítva csak menjek oda néha és húzzam meg, vagy próbáljak harcolni érte, hogy engem válasszon és legyen a párom? Esetleg szálljak ki az egészből és vessek ennek véget?


Nem vagyok szerelmes...de egyre erősebb érzéseim vannak és egyre jobban bosszant, hogy van párja. Nem tudom, hogy hosszútávon bírnám-e szeretőként.


Ismerősöm azt mondta, hogy hülye vagyok, ha nem élek a lehetőséggel. Odamegyek,lefekszünk és kész,semmit nem kell törődnöm a nővel. Persze,ez sem egy rossz helyzet. Nem tudom,hogy mitévő legyek.


Te hogy döntenél a helyemben? Vagy egyáltalán hoznál most egy határozott döntést, vagy belemennél és majd idővel kiderül,sodródsz az árral?


Köszönöm szépen!


2022. ápr. 19. 20:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Ne! Főleg, hogy Benned is felmerült, morálisan helyes lenne-e/bírnád-e.


Ezek fényében nem érné meg, ahogy írod, kezdenek érzéseid kialakulni. Valószínűleg okkal jött össze újra a volt párjával, ne alázd meg magad ennyire egy eléggé megkérdőjelezhető személyiségű, gerinctelen "nővel".

Nőként írom, hogy az ilyen nőkből simán kitelik, hogy ha mégsem jönne össze a régi/új kapcsolat, nálad próbálkozna. De kinek kellene egy ilyen gerinccel nem rendelkező nő?

2022. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Teperj és hátha összejön (ha te is úgy akarod). Ennek a nőnek normális kapcsolata már nem lesz a pasijával, rád akart váltani, csak valamiért meggondolhatta magát.
2022. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen nőért én biztosan nem harcolnék.

Szerintem te az érzékenyebb férfiak közé tartozol, nem fogod jól érezni magad szeretőként.

2022. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele. A szeretősdit csak úgy lehet biztonságosan csinálni, ha fel tudod fogni szórakozás gyanánt. Dugunk, aztán mindenki hazamegy. Ha nem így állsz hozzá, nagyon nagy szívás lesz a vége.
2022. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy nőknek nincsenek szeretőik, ez legfeljebb átmeneti állapot és a nő hosszútávú terve, hogy ő legyen a barátnőd/feleséged. A magas státuszú férfiaknak vannak szeretőik.
2022. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments! Röhögd arcon és csapd rá az ajtót. Ekkora palimadár ne legyél.
2022. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, aki egy valakit megcsal, az esélyes, hogy a következőt is megcsalja.

Így megérné harcolni érte, mint kapcsolat?

2022. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Téged is úgy megcsalna,.int a sicc.Ezek a nők egotuningolnak és kapcsolatfüggők.Inkább egy normális párkapcsolat egy egyedül állóval,mintsem másodhegedüs legyek.
2022. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Nektek a sok segítséget!

Lényegében akkor mindenhogy bukó a dolog... ha össze is jönne velem mindig retteghetnék tőle, hogy megcsal.... ha csak dugni járok, tönkremegyek lelkileg. Véget kell vetni ennek és kész..

Az a fura,hogy hiába csak szeretőnek akar, találkozni ,meg látni szeretne újra és újra... üti egymást a kettő dolog, káosz az egész...


Köszönöm!

2022. ápr. 19. 22:45
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Látszólag üti egymást a kettő, de mégsem. Az embernek van egy párja, élete, amit nem akarna eldobni. Ettől függetlenül még alakulhatnak ki érzései más irányába. Amivel nincs komoly célja, de azért meg szeretné élni.
2022. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!