Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom mihez kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom mihez kezdjek evvel a helyzettel? Hosszú lesz:

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, lány, van egy fiú, 2 évvel fiatalabb nálam. Nemrég ismertem meg. A lényeg hogy nem járok társaságba ennek leginkább pszichés okai vannak, nem nagyon barátkozom, 2 év múlva diplomázom. Ami miatt ide írók az azért van mert ez e fiú "nem hagy békén", nem bunkó tapló, csak folyamatosan beszélni akar velem. Én meg nem tudom hogy szeretnék e vele bármilyen kapcsolatot kialakítani. Teljes mértékben az ellentétem. Már kb 3szor találkoztunk, heti egyszer és sokszor ír vagy üzenetet vagy facebookon rám ír, megbeszélt találka volt, nem volt rossz de jó sem. Egy biztos, nem akarok belé szeretni, nem illünk össze, másrészt valamiért iszonyat nagy gyűlöletet érzek iránta, amit nem tudok hova tenni, mert ez az érzés az elmúlt 3 napba jött csak. Mihez kezdjek? Mondjam meg neki hogy nem akarok vele találkozni többet? Vagy várjam meg mi fog történni, adjak neki még pár hetet?
2022. ápr. 20. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leirtad h kb zaklat idegesit meg h gyulolod, de meg se mondod meg csak bologatsz mint egy hülye. Es ezzel illuzioba ringatod. Ha nem akarsz tole semmit mondd meg neki mert nyiltan közeledik feled kb gözerovel, es valszeg azt hiszi sikerrel igy. Hulyeseg tobb idot adni neki mikor mar meg van a velemenyed. F/28
2022. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Istenem ennek e lesz diploma? Azt írni se tud…

Miért érzel iránta gyűlöletet? Mert próbál kontaktot fenntartani? Rázd le annyival hogy nem érzed a szikrát…

2022. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit.

Ha esetleg nem jársz pszichológushoz, akkor sürgősen keress egyet!

2022. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki, amíg nem utasítod el, próbálkozni fog. Az ambivalencia abból adódhat, hogy bár tudatosan kerülöd a társaságot, a magány azért egy idő után nyomasztó. Kell valaki, akihez szólhat az ember, akitől kaphat megerősítést. Elképzelhető, hogy neked egy barátra vagy barátnőre lenne szükséged, de ez a fiú udvarolni akar. Ha számodra ez nem opció, akkor jobb, ha elutasítod a srácot, ellenkező esetben vagy te fogod rosszul érezni magad, vagy ő.

Ebben az esetben udvariasan, de határozottan mondd meg, hogy nem szeretnél vele találkozni.

2022. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!